2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Sportininkai WISSA Pasaulio Čempionate Suomijoje

Privalai perskaityti

Suomijoje įvyko WISSA (Pasaulinė ledo ir sniego buriavimo asociacija) pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos sportininkai pademonstravo įspūdingą pasirodymą, iškovoję medalių komplektą įvairiose kategorijose.

„Course Race” slidrogių kategorijoje Lietuvos atstovas Ramūnas Glizickas tapo pasaulio vicečempionu, surinkęs 9,7 baudos balo. Pirmąją vietą užėmė Suomijos sportininkas Juha Mannermaa, pasiekęs 6,4 baudos balo rezultatą, o trečias liko kitas suomis Feodoras Gurvitsas su 18 baudos balais. Be to, R.Glizickas triumfavo ir veteranų kategorijoje, iškovojęs auksą.

Tarp jaunesniųjų sportininkų, Dominykas Kazlauskas užėmė 16-ąją vietą bendroje įskaitoje ir pasidabino sidabro medaliu jaunių (iki 17 metų) kategorijoje.

Trumpos trasos slalomo varžybose Lietuva taip pat pasiekė reikšmingų laimėjimų. Gediminas Gresevičius iškovojo sidabro medalį su 17,4 baudos balais, Andrius Šliuburys užėmė trečią vietą su 21,4 baudos balais, o Ramūnas Glizickas liko ketvirtas, surinkęs 31,7 baudos balo. Visus juos aplenkė estų atstovas Karlas Henrikas Loikas, pasiekęs 11,5 baudos balo.

Veteranų kategorijoje Gediminas Gresevičius tęsė Lietuvos sėkmę, iškovojęs auksą, o Ramūnas Glizickas – sidabro medalį. Jaunių grupėje (iki 17 metų) Dominykas Kazlauskas pelnė sidabrą, o Aistis Vaškevičius – bronzą, įrodydami, kad Lietuvos jaunimas turi didelį potencialą ledo ir sniego buriavimo sporte.