2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos stalo teniso čempionate K. Riliškytė apgynė čempionės vardą, A. Udrai teko pripažinti K. Žeimio pranašumą

Privalai perskaityti

Kovo 22–24 dienomis Druskininkų sportininkų rengimo centre vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame dėl čempionų vardo varžėsi 63 (32 vyrai ir 31 moteris) sportininkai. Stalo tenisininkai dalyvavo 5 rungtyse (vyrų vienetai, moterų vienetai, vyrų dvejetai, moterų dvejetai ir mišrūs dvejetai).

Čempionės vardą apgynė Kornelija Riliškytė (trenerė Jolanta Prūsienė), kuri pusfinalyje 4:0 įveikė Eivilę Abramavičiūtę (treneris Rolandas Stasiulis), tokiu pat rezultatu finale nugalėjo ir Vitaliją Venckutę (treneris Saulius Bureika).

„Čempionato startas nebuvo lengvas, bet pavyko susiimti ir pusfinalyje bei finale pademonstruoti gerą žaidimą. Šiuo metu jaučiuosi nenugalima“, – Kornelija Riliškytė

Moterų vienetų varžybose trečioji vieta atiteko Lukrecijai Juchnaitei (trenerė Jelena Anikejeva) ir Eivilei Abramavičiūtei.

Praeitų metų vyrų vieneto čempionui ir finalo favoritui Alfredui Udrai (trenerė Indra Udrienė) nepavyko apginti čempiono vardo, jis finale 2:4 nusileido Kęstučiui Žeimiui (treneris Viktoras Rybakas).

„Esu geros fizinės formos ir prieš čempionatą daug dirbau, todėl nuoširdžiai tikėjausi tapti čempionu. Finale labai norėjau susitikti su Alfredu Udra. Noras išsipildė – ne tik susitikti finaliniame susitikime, bet ir jį laimėti. Pats finalas buvo sunkus, jaučiau jaudulį ir stiprų žiūrovų palaikymą“, – Kęstutis Žeimys

Trečioji vieta atiteko Arnoldui Domeikai (treneris Raimondas Jackevičius) ir Matui Skučui (trenerė Romualda Garkauskienė).

Mišrių dvejetų finale susitiko Rimas Lesiv ir Auksė Gecevičiūtė prieš Matas Skučą ir Emiliją Riliškytę. Rezultatu 0:3 nugalėjo Mato Skučo ir Emiliją Riliškytės duetas.

Moterų dvejetų finale sesės Kornelija ir Emilija Riliškytės įtikinamai 3:0 nugalėjo Auksės Gecevičiūtės ir Vitalijos Venckutės porą.

Mato Skučo ir Mato Vilko duetas vyrų dvejetų finale 3:0 įveikė Kęstučio Žeimio ir Igno Navicko porą.

Čempionate sportininkų pasiekti rezultatai turės didelės įtakos formuojant Lietuvos stalo teniso rinktines.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img