2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Ronda Rousey Atskleidžia Karjeros UFC Pabaigos Priežastis Naujoje Knygoje „Our Fight”

Privalai perskaityti

Ronda Rousey, viena ryškiausių UFC (Ultimate Fighting Championship) žvaigždžių, kartu su Conor McGregor, žengė per daugelį karjeros viršūnių ir nuopuolių. Jos karjera pasiekė kritinį tašką 2015 m., kai UFC 193 turnyre ji pralaimėjo Holly Holm, netekdama čempionės titulo po skaudaus smūgio į galvą. Vėliau, grįžusi į UFC daugiau nei po metų, ji patyrė greitą pralaimėjimą pirmajame raunde prieš Amandą Nunes.

Rousey, savo artėjančioje memuarų knygoje „Our Fight”, atverčia naują puslapį apie savo karjeros UFC baigtį, atskleisdama, jog dėl daugybės patirtų smegenų sukrėtimų ji turėjo palikti sportą. Nors H.Holm pralaimėjimas buvo viešas, R.Rousey teigė, kad nepralaimėjimas buvo pagrindinė jos karjeros pabaigos priežastis, o ilgalaikė sveikata. „Mano smegenų sukrėtimo istorija, kurią turėjau slėpti, kad galėčiau toliau varžytis, buvo tikrasis mano pasitraukimo iš sporto motyvas”, – teigė Rousey „Instagram” pokalbyje su sirgaliais.

Po UFC karjeros, Rousey tapo WWE (World Wrestling Entertainment) žvaigžde, tačiau ir ten jos veikla netruko ilgai. Nors 2022 m. ji trumpam sugrįžo į WWE, jau 2023 m. visam laikui paliko šią organizaciją ir vėliau pasirodė nepriklausomose imtynių varžybose. Rousey nepalankiai įvertino savo patirtį WWE, ypač santykius su dviem vadovais, dėl kurių, pasak jos, „ji greičiausiai niekada nebesugrįš”.

Knygoje „Our Fight”, kurios išleidimas numatytas balandžio 2 dieną, Rousey detaliai aprašo savo karjeros iššūkius, asmeninę kovą su smegenų sukrėtimais ir atvirai išsako savo nuomonę apie WWE. Ji pažymi, kad knygoje nevengiama kritiškai įvertinti WWE ir jo vadovų veiksmų, taip pat atskleidžia, kaip buvo svarbu racionalizuoti pasakojimą, nepaisant noro pasakyti „daug šūdo” apie tam tikrus asmenis.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img