2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Stiprus žingsnis svajonės link – tinklininkės M. Paulikienė ir A. Raupelytė Brazilijoje žengė į pusfinalį

Privalai perskaityti

Brazilijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre puikų pasirodymą tęsia lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Dvi pergales šeštadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Turnyro aštuntfinalyje lietuvės užtikrintai 2-0 (21:15, 21:11) nugalėjo japones Akiko Hasegawą ir Miki Ishii.

Ketvirtfinalyje mūsiškės stojo į kovą su pajėgiomis šveicarėmis Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre. Nors praėjusiame sezone šiai Šveicarijos komandai lietuvės porą sykių pralaimėjo, šįkart galiausiai pavyko įrodyti savo pranašumą ir laimėti po trijų setų kovos 2-1 (18:21, 21:16, 15:12).

Video: https://www.youtube.com/watch?v=VWJpfV5xky8

Lietuvės sugebėjo atsitiesti po pralaimėto pirmo seto ir vėliau įrodinėjo savo vertę. Tiek antrajame, tiek trečiajame setuose mūsiškės sugebėjo įgyti didesnį pranašumą ir jį išsaugoti iki pabaigos.

Trečią sykį karjeroje į tokio lygio turnyro pusfinalį patekusios lietuvės pusfinalyje sekmadienį susitiks su dukart Europos čempionėmis latvėmis Tina Graudina ir Anastasija Kravčenoka. Su latvėmis mūsiškės jau žaidė grupės etape, kuomet pergalę 2-0 (21:12, 21:16) iškovojo tituluotos Latvijos paplūdimio tinklininkės.

Vyrų turnyro aštuntfinalyje lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas 1-2 (21:16, 21:13, 11:15) nusileido amerikiečiams Chaimui Schalkui ir Tri Bourne‘ui.

Už devintąją vietą Lietuvos sportininkams atiteko po 230 pasaulio reitingo taškų.

Bendrą turnyro Brazilijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

Iki birželio mėnesio „Beach Pro Tour“ turnyruose yra kovojama dėl olimpinės atrankos reitingo taškų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img