2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

„Panevėžys“ pasikvietė serbą

Privalai perskaityti

Futbolo klubas „Panevėžys“ sulaukė pastiprinimo – prie komandos prisijungė serbas Nemanja Bosančičius. Lietuvos čempionai ir į ataką orientuotas saugas sukirto rankomis dėl vienerių metų bendradarbiavimo.

N. Bosančičius atstovavo gimtinės „Indžija“ ir Čačako „Borac“ klubams, vėliau persikėlė į „Berane“ ekipą Juodkalnijoje. 2018 metais saugas sugrįžo į „Indžija“ bei taip pat rungtyniavo Lazarevaco „Kolubara“ gretose.

Nuo 2021-ųjų „Panevėžio“ naujokas vėl išbandė save užsienyje – atvyko į Strugos „Trim Lum“ ir po gero antro sezono Šiaurės Makedonijoje papildė „Lahti“ gretas. Tiesa, Suomijoje N. Bosančičius neužsibuvo, futbolininko kontraktą išpirko „Dalian Pro“ klubas.

Kinijos čempionate saugas rungtyniavo iki atvykimo į Lietuvą. Savo pirmosiomis mintimis „Panevėžio“ naujokas pasidalino su fk-panevezys.lt svetaine.

„Apie klubą girdėjau labai malonių dalykų. Tai praėjusių metų čempionas ir šiemet keliantis aukštus tikslus, tad nusprendžiau prisijungti.

Asmeninių tikslų šiemet neturiu, man patinka žengti žingsnis po žingsnio. Tiesiog esu įsitikinęs – darysiu viską, ką galėsiu, kad metų pabaigoje padėčiau komandai pasiekti gerus rezultatus“, – pasakojo N. Bosančičius.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais kovo 30 dieną, šeštadienį. „TOPsport A lygos“ 5-ojo turo dvikova su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa LFF Kauno treniruočių centro stadione prasidės nuo 15 val.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img