2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Į Alytų sugrįžta „Bushido SWAT“ turnyras

Privalai perskaityti

„Bushido SWAT“ – unikali platforma, kurioje gerai pasirodęs kovotojas gali tapti „King of kings“ ir „MMA Bushido“ projektų dalimi. Alytaus sporto ir rekreacijos centre (ASRC) Jau Balandžio 20-tą dieną įvyks „Bushido SWAT” turnyras, kuris sukvies geriausius Lietuvos kikbokso talentus.

„Bushido SWAT“ turnyre kovotojai save išmėgins pagal mėgėjų taisykles dėvėdami visas sportines apsaugas – „K-1”, MMA, „Bushido ZST”, bokso, graplingo.  

„Esame laimingi sugrąžinę aukščiausio lygio renginį į Alytų. Šis turnyras – ne tik proga žiūrėti įspūdingas kovas, bet galimybė palaikyti, skatinti Lietuvos kikbokso talentus. Tai bus nepakartojamas vakaras, pilnas adrenalino ir įspūdžių, kurį verta išgyventi”, – sako vienas iš renginio organizatorių Donatas Butrimas.   

Pasak jo, „Bushido SWAT“ turnyruose vyksta ne tik atrankinės, bet ir naujokų kovos, jose pasisemti patirties registruojasi ir gerai žinomi sportininkai.   

Balandžio 27-osios turnyre Alytuje galėsime išvysti gerai žinomus kovotojus iš stipriausių Lietuvos kovos menų klubų – ne tik  Alytaus „Ronino” (treneris D.Butrimas) bei „2 vilkų“ (tren. Kęstutis Kavaliauskas), taip pat ir „Cunamio“, „Dainralfo”, „Faiterio“, „Fighters land”, „Rings“,  „Sparta gym” ir kitų.  

Bilietai greit prekyboje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img