2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Dariaus ir Girėno stadione nusileista Vilniaus „Žalgiriui“

Privalai perskaityti
www.alyga.lt
„TOPsport A lygoje“ „Kauno Žalgirio“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą dvikovoje su Vilniaus „Žalgiriu“. 6-ajame ture Glenno Stahlio auklėtiniai varžovams nusileido rezultatu 0:1 (0:1).
Pirmasis kėlinys sirgalių grėsmingais epizodais nepalepino. Jo metu buvo pelnytas vienas įvartis – 29-ąją minutę Igno Plūko klaida pasinaudojęs Liviu Antalis iš toli nukreipė kamuolį į vartus.
Po pertraukos kauniečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau tai situacijos nepakeitė. „Žalgirio“ vartininkas Arpadas Tordai‘us tvarkėsi su gana nesudėtingomis situacijomis, kitoje aikštės pusėje I. Plūkas taip pat rimtų iššūkių neturėjo.
Rungtynių pabaigoje į kovą buvo mesti du jauni žaidėjai. „Kauno Žalgirio“ gretose pirmą kartą šiame sezone pasirodė Tomas Stelmokas, svečių gretose progos sulaukė Patrikas Matyžonokas.
Artimiausias rungtynes kauniečiai Dariaus ir Girėno stadione žais jau balandžio 7 dieną – į Kauną atvyks šalies čempionas „Panevėžys“.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img