2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Kauno „Girstučio“ baseine – Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 2024

Privalai perskaityti

Balandžio 3–6 dienomis Kauno „Girstučio“ baseine bangas kels Atviro Lietuvos plaukimo čempionato dalyviai. Per 260 plaukikų čia ne tik kovos dėl medalių, bet ir sieks kuo aukštesnių sportinių rezultatų.

Būtent sulig šiomis varžybomis baigsis „LTU Aquatics“ rinktinės atranka į birželį Belgrade vyksiantį Europos plaukimo čempionatą, o taip pat po Lietuvos čempionato bus formuojama ir Europos jaunimo plaukimo čempionato komanda.

Kaune jėgas pasitikrins neseniai iš treniruočių stovyklos Alpėse (Livinjas, Italija) sugrįžę pasaulio plaukimo čempionato finalininkai Tomas Lukminas ir Rokas Jazdauskas. Čia taip pat startuos šalies rekordininkai Smiltė PlytnykaitėMantas Kaušpėdas ir kiti Lietuvos plaukikai.

Čempionatą praleis Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Džiugas Miškinis ir Tajus Juška, kurie iš treniruočių stovyklos Livinje išvyko į Švedijos sostinę Stokholmą, kur balandžio 5–8 dienomis dalyvaus „Malmsten Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose.

Tiek varžybos Švedijoje, tiek ir Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas Kaune – dar viena proga sportininkams įvykdyti olimpinius normatyvus, nes abi varžybos įtrauktos į oficialų „World Aquatics“ renginių kalendorių.

Kviečiame palaikyti mūsų plaukikus ir atvykti stebėti čempionato gyvai „Girstučio“ baseine. Į varžybas žiūrovai bus įleidžiami nemokamai.

„LTU Aquatics“ Facebook ir „YouTube“ sekėjų taip pat laukia net aštuonios tiesioginės transliacijos iš Kauno.

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img