2024/04/24 - Trečiadienis
No menu items!

„Man bus 58-eri ir ką? Man užtenka su kuo nors pakalbėti apie kovas ir tai susilaukia milijardo peržiūrų“ teigia Mike’as Tysonas

Privalai perskaityti

2024 m. liepos 20 d. Teksaso valstijoje, įspūdingame „AT&T“ stadione, suplanuotas įvykis, kuris jau dabar žada tapti vienu iš įsimintiniausių bokso pasaulio momentų. Jake‘o Paulo ir bokso legendos Mike‘o Tysono kova įrašys naują lapą sporto istorijoje, sulaukdama tiek dėmesio, tiek įvairių nuomonių.

Mike‘as Tysonas, kuriam kovos metu bus 58 metai, atvirai pasakoja apie kritiką, kurią gauna dėl savo amžiaus. Vis dėlto, legendinis boksininkas atrodo nepalaužiamas ir pasiryžęs įrodyti, kad amžius – tik skaičius. „Man bus 58-eri ir ką? Man užtenka su kuo nors pakalbėti apie kovas ir tai susilaukia milijardo peržiūrų,“ – teigia Tysonas, kalbėdamas su „Reuters“. Jis taip pat pabrėžia, kad kritika, įskaitant ir tuos, kurie yra sporto pasaulio dalis, jam atrodo kaip pavydas.

Tysonas neslepia, kodėl, jo manymu, Jake‘as Paulas norėjo kovoti būtent su juo. Pagal legendą, nei vienas iš šiuolaikinių boksininkų, net esant savo karjeros viršūnėje, nesugebėjo pritraukti tokio dėmesio ir žiūrovų skaičiaus, kokį geba jis pats. „Kas dar be manęs, būdamas 58-erių, pritrauktų 80 tūkst. žiūrovų į stadioną?“ – klausia Tysonas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img