2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Imtynių turnyre Azerbaidžano sostinėje – šansas įšokti į olimpinį traukinį

Privalai perskaityti

Balandžio 5–7 dienomis Baku vyks Europos atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes turnyras. Graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai, laisvūnai ir moterų imtynių atstovės kovos dėl 36 kelialapių į Prancūzijos sostinę.

Iš viso turnyre užsiregistravo 301 imtynininkas/ės, daugiausia – 114 – klasikų. Palyginimui, Afrikos olimpinėje atrankoje varžėsi beveik triskart mažiau graikų-romėnų stiliaus imtynininkų – dėl kelialapių Egipto Aleksandrijoje kovojo vos 39 klasikai. Ši nelygi situacija nuolatos erzina konkurencingų žemynų trenerius ir specialistus, tačiau UWW pokyčiams vis nesiryžta ir palieka vienodas kvotas visiems žemynams.

Kelialapius Baku savo šaliai iškovos pusfinalių nugalėtojai. Ilgametė patirtis parodė, jog finalinės kovos prarado prasmę, atletai dėl traumų tikimybės arba motyvacijos stokos tiesiog nesivaržo, todėl jų atsisakyta.

Azerbaidžano sostinėje Lietuvai atstovaus 7 imtynininkai (5 GR imtynių ir 2 FS imtynių atletai) ir trys moterų (WW) imtynių atstovės.

Klasikai startuos pirmi – balandžio 5 dieną. Imtynininkės dėl kelialapių grumsis šeštadienį, o sekmadienį paaiškės 12-ka laimingųjų laisvūnų.

Lietuvos imtynių rinktinės:

Graikų-romėnų imtynės (balandžio 5 d.)

60 kg Justas Petravičius
67 kg Kristupas Šleiva
87 kg Martynas Nemsevičius
97 kg Mindaugas Venckaitis
130 kg Romas Fridrikas
Treneriai Mindaugas Ežerskis ir Aleksandras Kazakevič

Moterų imtynės (balandžio 6 d.)

50 kg Gabija Dilytė
68 kg Danutė Domikaitytė
76 kg Kamilė Gaučaitė
Treneris Aivaras Kaselis

Laisvosios imtynės (balandžio 7 d.)

86 kg Domantas Pauliuščenko
97 kg Lukas Krasauskas

imtynes.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img