2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

TOK gestas – tituluotam seržantui iš Rusijos durys į Paryžių užrakintos

Privalai perskaityti

Tarptautinė imtynių federacija (UWW) pranešė, kad Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) užblokavo laisvūno Abdulrašido Sadulajevo galimybę kovoti UWW organizuojamose varžybose. Po šio sprendimo paaiškėjo, kad Rusijos nacionalinės gvardijos Šiaurės Kaukazo apygardos administracijos sporto komandos narys, Rusijos nacionalinės gvardijos jaunesnysis seržantas atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes turnyre nedalyvaus. Azerbaidžane dukart olimpinį čempioną pakeis kitas šalies okupantės atstovas.

Tai jau antrasis nepalankus sprendimas prieš Abdulrašidą Sadulajevą per trumpą laiką – anksčiau Putino režimo palaikytojas nebuvo įleistas į Rumunijoje vykusį Europos imtynių čempionatą.

Kol Tarptautinis olimpinis komitetas valosi nuo nepageidaujamų asmenų, UWW vangiai žiūri į šį procesą. To priežastis – nemenka rusų įtaka UWW valdymo struktūrose, kur vien tik organizacijos Vykdomajame komitete iš septynių jo narių yra du šalies okupantės atstovai. Rusai per ilgus kruopštaus įdirbio metus sugebėjo rasti savo atstovams vietas svarbiausiose UWW komitetuose bei komisijose, o vienos ponios iš Rusijos dalyvavimas Medicinos, prevencijos ir antidopingo komisijoje negali nesukelti ironiškų šypsnių.

imtynes.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img