2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Išsiskyrė „Kauno Žalgirio“ ir G.Stahlio keliai

Privalai perskaityti

Po „TOPsport A lygos“ šeštojo turo „Kauno Žalgirio“ futbolo klube įvyko pokyčiai – atsisveikinta su komandos vyr. treneriu Glennu Stahliu.

Ekipos vairą laikinai perims komandos trenerio asistentu iki šiol dirbęs ir praėjusį sezoną vyr. trenerio poste užbaigęs Nerijus Mačiulis.

Žalgiriečiai sekmadienį vakare pralaimėjo „Panevėžio“ komandai – tai buvo trečiasis žaliai baltų pralaimėjimas iš eilės.

„Gaila, kad su Glennu nepavyko startuoti taip, kaip norėjome, bet esami rezultatai ir vieta lentelėje mūsų netenkina. Dėkojame treneriui už darbą ir žiūrime į priekį“, – sakė komandos prezidentas Mantas Kalnietis.

Specialistas iš Švedijos prie komandos vairo stojo prieš 2024-ųjų sezono pradžią ir kartu su komanda per šešis turus Lietuvos čempionate iškovojo vos 4 taškus.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai prieš Telšių „Džiugą“ Dariaus ir Girėno stadione žais balandžio 10 d., 19:00 val.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img