2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Įspūdinga: sezoną pradėjęs Mykolas Alekna užfiksavo dešimtą rezultatą istorijoje

Privalai perskaityti

Šeštadienį „Brutus Hamilton Invitational“ varžybose Berklyje (JAV) 2024 metų sezoną fantastiškai atidarė Mykolas Alekna. Pastarasis diską geriausiu bandymu numetė 71.39 m (x – 69.82 – 71.39 – 68.24 – 69.96 -x) ir ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Tai naujas Lietuvos U23 rekordas bei lengvaatlečio asmeninis rekordas, kuris iki šiol buvo 71.00 m.

Viso pasaulio žvilgsnius sukaustęs metimas yra dešimtas tolimiausias disko metimo rungties istorijoje. Pasaulio rekordas priklauso vokiečiui Jurgenui Schultui (74.08 m), o Virgilijui Aleknai priklausantis Lietuvos rekordas (73.88 m) yra antras geriausias rezultatas. 21-erių M. Alekna per savo karjerą jau spėjo tapti Europos čempionu, iškovoti pasaulio čempionato sidabro ir bronzos medalius. Be to, lietuvis gali pasigirti pasaulio U20 bei Europos U20 ir U23 čempiono titulais.

Primename, kad M. Alekna turi kelialapius į birželio 7–12 d. Romoje (Italija) vyksiantį Europos čempionatą bei rugpjūčio 1–11 d. Paryžiuje (Prancūzija) vyksiančias olimpines žaidynes, kurios lengvaatlečiui bus pirmosios.

lengvoji.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Du klubai atsisveikino su strategais

„Panevėžio“ futbolo klube įvyko pasikeitimai – vyr. trenerio pareigas abipusiu susitarimu paliko Gino Lettieri. Ekipos vairą laikinai perims komandos trenerio...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img