2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

LTOK pradeda olimpinę reklamos kampaniją – kvies vieningai palaikyti Lietuvos sportininkus

Privalai perskaityti

Iki 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių likus kiek daugiau nei 100 dienų, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pristato olimpiečius vienijančios „LTeam“ komandos reklaminę kampaniją „Vienybė – didžiausias olimpinis laimėjimas“.

„9 val. atsikėlę, beveik tris naktis nemiegoję, išvargę, jautėmės nepuikiausiai. 10 val. ryto susiėję pusryčiauti gavom iš Sporto lygos telegramą su padrąsinimu: laikykitės. Telegrama sutikta širdingu džiaugsmu“, – taip apie Lietuvos olimpinį debiutą 1924 m. Paryžiuje, rašė tuometinės futbolo rinktinės narys Stasys Razma.

Tuomet nei Lietuvos futbolo rinktinei, nei žaidynėse taip pat dalyvavusiems dviratininkams medalių iškovoti nepavyko. Tačiau jie visiems laikams įsirašė į istoriją, kaip pirmieji olimpiečiai iš Lietuvos.

Praėjus lygiai 100 metų Lietuvos olimpinių laimėjimų sąskaitoje – jau ne vienas aukso, sidabro ir bronzos medalis. Tuo tarpu geriausi planetos sportininkai, tarp kurių ir lietuviai, grįš į Prancūzijos sostinę.

„Negalime paneigti, kad olimpiniai medaliai yra tai, ko visi sirgaliai tikisi ir laukia, o sportininkai kovoja iš visų jėgų. Tačiau yra ir dar vienas, ne mažiau svarbus laimėjimas, kurį mums dovanoja sportas, tai vienybė.

Ne veltui sakoma, kad olimpinės žaidynės stato tiltus. Nuoširdus palaikymas Lietuvos sportininkams vienija skirtingas kartas, kultūras, kaimynus, draugus ar nepažįstamuosius. Olimpinių žaidynių metu širdys plaka vienu ritmu, o mes visi „sergame“ už Lietuvą.

Šia „Lteam“ reklamine kampanija dėkojame Lietuvos olimpiečiams už šį olimpinį laimėjimą ir kviečiame sirgalius vieningai palaikyti mūsų sportininkus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse“, – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Šiuo metu vietą Lietuvos olimpinėje rinktinėje yra užsitikrinę 28 sportininkai. 

„Vienybė – didžiausias olimpinis laimėjimas“ reklaminis klipas:

LTOK Naujiena
spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img