2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Nuostabus startas Austrijoje – Lietuvos U18 merginų tinklinio rinktinė žengė žingsnį Europos čempionato link

Privalai perskaityti

Puikia pergale Austrijoje prasidėjusį Europos jaunių (U18) merginų tinklinio čempionato antrojo atrankos etapo turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė.

E grupės pirmosiose rungtynėse Kęstučio Galdiko ir Astos Jansonienės treniruojamos Lietuvos tinklininkės 3-1 (21:25, 25:19, 25:20, 25:21) įveikė gana pajėgią šeimininkių austrių komandą.

Lietuvės pralaimėjo gana atkaklų pirmą setą, bet jau antrajame pademonstravo, kad yra nusiteikusios pakovoti dėl pergalės ir išlygino rezultatą. Trečiajame sete lietuvės dominavo aikštėje ir penkių taškų pranašumas net neatspindi Lietuvos komandos turėto ryškaus pranašumo.

Ketvirtajame sete žaidimas išsilygino ir didesnę laiko dalį nedideliu skirtumu pirmavo prie sienos priremtos austrės. Visgi esant rezultatui 20:21, lietuvės seto pabaigoje laimėjo penkis taškus iš eilės ir išplėšė labai svarbią pergalę.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_vaJj6466wc

Lietuvos rinktinei 21 tašką pelnė Gintarė Nutautaitė, 15 – Ugnė Kulikauskaitė, 12 – Barbora Rakauskaitė, 8 – Meda Dedūraitė, 5 – Karina Vilkicka, 3 – Vakarė Bartkutė, 2 – Diana Ivčenkaitė.

Austrijos komandoje 15 taškų surinko Lotta Loppitsch, 13 – Anna Hammarsberg.

„Merginos atliko nuostabų darbą ir visiškai pelnytai laimėjo. Mes tikime, kad esame pajėgūs iškovoti kelialapį į finalinį Europos čempionato etapą“, – sakė Lietuvos rinktinės treneris K. Galdikas.

Kitose rungtynėse grupės favoritė Bulgarija 3-0 (25:17, 25:21, 25:14) nugalėjo Danijos tinklininkes.

Penktadienį 20.30 val. lietuvių lauks akistata su Bulgarija, o šeštadienį 18 val. – su Danija.

Į finalinį Europos pirmenybių etapą pateks penkių antrojo atrankos etapo grupių nugalėtojos bei keturios geriausios antrąsias vietas užimsiančios komandos.

Finaliniame etape Lietuvos jaunimo merginų tinklinio rinktinės dar nėra žaidusios.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img