2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Vilniaus apskrities derbyje triumfavo „Žalgiris“

Privalai perskaityti

7-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo dviejų Vilniaus apskrities ekipų dvikova, kurioje stipresni buvo žaliai baltą aprangą vilkintys futbolininkai – Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 2:0 (1:0) nukovė Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą.

Šeimininkai grasinti varžovų vartams pradėjo jau mačo pradžioje – 7-ąją minutę Arminas Hodžičius atliko efektingą bandymą, kitame momente dvikovą antrame aukšte laimėjęs Jurijus Kendyšas smūgiavo galva. Visgi, vilniečiai pasižymėjo jau 14-ąją minutę, kai po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo taiklus buvo A. Hodžičius.

Kėliniui einant į pabaigą Deivydas Malžinskas kamuolį atmetė Gustui Jarusevičiui, pastarasis atliko bandymą, tačiau jis buvo blokuotas.

Sužaidus kiek mažiau nei 80 minučių, pavojingoje situacijoje buvo atsidūręs po keitimo pasirodęs Liviu Antalis, tačiau vienas tarp dviejų varžovų likęs puolėjas buvo pristabdytas.

83-iąją minutę Simone Moschinas atrėmė Ovidijaus Verbicko smūgį, tačiau jau kitame epizode italas suklydo. Siekdamas iškumščiuoti kamuolį, suklydo ir jis atšoko Joeliui Bopesu, tad prancūzas atliko šūvį, šalia buvęs Erlandas Juška siekė sutrukdyti, bet nuo jo atšokęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

„Žalgiris“, iškovojęs jau trečią pergalę paeiliui, su 16 taškų išlieka čempionato lyderiu, tuo tarpu antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusi „TransINVEST“ ekipa po 7-ojo „TOPsport“ A lygos“ turo nusileido į paskutiniąją turnyro lentelės poziciją, jų sąskaitoje – 6 taškai.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img