2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

LRL ketvirtfinalis prasidėjo atkaklia Vilniaus ir Kauno komandų dvikova

Privalai perskaityti

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Reguliariajame sezone trečią vietą užėmęs Kauno „Granitas-Karys“ ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių kovoja su šeštoje pozicijoje likusiu Vilniaus „Amber“, o ketvirtą vietą užėmusi Alytaus „Varsa-Stronglasas“ susitinka su laipteliu žemiau likusiu HC „Vilniaus“ klubu.

Labai atkakliai ir permainingai klostėsi pirmoji „Granito-Kario“ ir „Amber“ rankininkų dvikova. Pirmame kėlinyje rezultatas dažniausiai buvo lygus, o po pertraukos svečiuose žaidę vilniečiai įgijo trijų įvarčių persvarą 17:14. Tačiau tada kauniečiai laimėjo atkarpą net 5:0 ir persvėrė rezultatą 19:17. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „Granito-Kario“ rankininkai iškovojo pergalę 26:23 (11:12).

Nugalėtojams Modestas Štarolis pelnė 8 įvarčius, Matas Jurkevičius prie pergalės pridėjo 5 įvarčius, po 4 kartus įvarčiais pasižymėjo Andrius Montvilas ir Manvydas Lazauskas. „Amber“ komandai 5 įvarčius pelnė kinas Jianjie Zhangas, po 4 įvarčius įmetė Ernestas Stvolas bei ukrainiečiai Mykyta Litvinenko ir Olehas Ivančenko.

„Tikėjomės atkaklios kovos, nes šį sezoną „Amber“ komandą dukart laimėjome vos 1-2 įvarčiais ir tik vienose mūsų persvara buvo didesnė. Gerai, kad rungtynių pabaigoje mažiau klydome už varžovus, perėmėme iniciatyvą ir persvėrėme rezultatą, – sakė rezultatyviausiai „Granito-Kario“ gretose žaidęs M. Štarolis. – Manau, kad pergalę lėmė mūsų patirtis, nes lemiamu momentu privertėme varžovus daugiau klysti. Tikiuosi, kad ketvirtfinalio serijoje užteks dviejų rungtynių, bet labiausiai turime pagerinti metimų realizaciją. Susikuriam progas, randam kelią varžovų vartų link, bet ten kelią mums pastoja Lukas Gurskis.“

„Kovoti prieš buvusią komandą man yra papildomas stimulas. Užsidega didesnė ugnelė viduje ir tai suteikia papildomą stimulą, – teigė „Granito-Kario“ gretose iki 2022 m. žaidęs „Amber“ vartininkas Lukas Gurskis. – Deja, patirties trūkumas mums pakišo koją. 40 minučių gerai kovojome ir turėjome pranašumą, bet po to komanda lyg pasimetė ir varžovai persvėrė rezultatą. „Granitas“ žaidė savo žaidimą nuo rungtynių pradžios iki pabaigos, o mes nesusitvarkėme patys su savimi ir pasipylė klaidos. Reikia gerinti žaidimą lemiamais momentais, nes šį sezoną tikrai nemažai rungtynių paleidome pabaigoje. Dabar jau neturime kur trauktis. Namuose reiks atiduoti visas jėgas, nes kitu atveju mums sezonas baigsis.“

Mažiau intrigos buvo „Varsos-Stronglaso“ ir „Vilniaus“ susitikime. Namuose žaidusi Alytaus komanda nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas ir iškovojo užtikrintą pergalę 33:25 (14:12).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vilius Juozaitis, pelnęs 7 įvarčius. Tadas Stankevičius įmetė 6 įvarčius, Tautvydas Petrušauskas ir Laurynas Petrušis surinko po 5 įvarčius. „Vilniaus“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net 12 įvarčių pelnęs Vaidas Drevinskas. 6 įvarčius svečiams pelnė Martynas Lapinskas.

Antrąsias LRL ketvirtfinalio rungtynes balandžio 17 d. namuose žais „Amber“ ir „Vilnius“. Jeigu prireiks trečiųjų serijos rungtynių, jos numatytos balandžio 20 d. Kaune ir Alytuje.

Pusfinalyje vietas jau užsitikrino reguliariajame sezone 1-2 vietas užėmę Vilniaus „Šviesos“ ir Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai.

rankinis.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img