2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„Žalgiris Backstage“: Eurolygos finišas, fanų favoritai, Monika Liu ir „Karališka Erdvė“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rungtynėmis su Madrido „Real“ sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje užbaigė 2023-2024 m. Eurolygos sezoną.
Kaip jau įprasta, rungtynių užkulisius fiksavo „Žalgiris TV“ komanda, o Nemuno saloje susirinkusius žmones kalbino „Žalgiris Backstage“ vedėja Eglė Jurgaitytė.
Šį kartą į „Žalgiris TV“ laidų vedėjos ir atlikėjos akiratį papuolė kiti žinomi Lietuvos atlikėjai – Monika Liu ir grupė „Karališka Erdvė“.
„Aš nuo gimimo esu „Žalgirio“ fanė, esu dainavusi koncerte, kai reikėjo dainuoti už „Žalgirio“ išgelbėjimą. Man „Žalgiris“ yra svarbu, tėtis ir brolis yra visiški fanatikai, todėl ir aš palaikau visa širdimi. Būti arenoje yra nerealu“, – pasakojo aistringai komandą palaikiusi Monika Liu.
Pastaruoju metu „Žalgirio“ arenoje gerbėjus iš savo vietų kelia ir gerai žinoma „Karališkos Erdvės“ daina – „Iš lėto leidžiasi saulė“
„Žiauriai mylime „Žalgirį“, o girdėti savo dainas – jaudina. Labai džiaugiamės, kad ši daina groja būtent „Žalgirio“ arenoje, mums didelė garbė“, – svarstė grupės nariai.
„Žalgiris Backstage“ komanda arenos koridoriuose taip pat kalbino „Žalgirio“ sirgalius ir klausė jų apie labiausiai nustebinusius žalgiriečius bei sirgalių favoritus.
Visos akimirkos ir pokalbiai su arenoje apsilankiusiais žiūrovais buvo užfiksuoti dar vienoje šio sezono „Žalgiris Backstage“ laidoje.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img