2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Elitiniame turnyre Meksikoje Lietuvos paplūdimio tinklininkai neįveikė braziliškų barjerų

Privalai perskaityti

Meksikoje prasidėjusiame antrajame šio sezono „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos komandoms sublizgėti nepavyko.

Moterų kvalifikacijos pirmajame rate Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė turėjo žaisti su čekėmis Barbora Hermannova ir Marie-Sara Stochlova, bet pastarosios dėl traumos paskutinę akimirką atsisakė pradėti susitikimą ir mūsiškės be kovos žengė į kitą etapą.

Deja, bet antrajame kvalifikacijos rate M. Paulikienė ir A. Raupelytė 0-2 (18:21, 18:21) pralaimėjo pajėgiai Brazilijos porai Tainai Silvai ir Victoriai Lopes Pereirai. Mūsiškėms turnyre atiteko 17-a pozicija.

Vyrų kvalifikacijos pirmajame rate Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas 0-2 (18:21, 19:21) pralaimėjo brazilams Pedro Solbergui ir Gustavo Carvalhaesui bei liko 21-oje vietoje.

Bendrą turnyro Meksikoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

Balandžio 25-28 dienomis stipriausios Lietuvos komandos turėtų dalyvauti „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre Kinijoje.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai vis dar tęsia kovą dėl vietos Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Olimpinės atrankos reitingo taškus galima rinkti iki birželio 10 dienos.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img