2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

„Bushido SWAT’91 “ jau šį šeštadienį Alytuje

Privalai perskaityti

Bushido SWAT turnyras sugrįžta į Alytų. Jau šį šeštadienį, Balandžio 27 dieną, „Bushido SWAT’91“  Alytaus sporto ir rekreacijos centre.

Tai išskirtinė jaunų, talentingų kovotojų galimybė tapti didžiųjų turnyrų dalimi. „Bushido SWAT“ yra platforma, atverianti duris į didžiuosius „KOK“ ir „MMA Bushido“ projektus. Būtent šiame turnyre kovotojai gali save išbandyti susitikdami ringe pagal mėgėjų taisykles, dėvėdami visas sportines apsaugas (K-1, MMA, Bushido ZST, graplingas).

Turnyruose vyksta ne tik atrankinės kovos, patirties pasisemti, bei pasitikrinti savo sportinę formą užsiregistruoja ir gerai žinomi sportininkai. Šiame turnyre galėsime išvysti ir puikiai žinomus veidus iš stipriausių Lietuvos kovos menų klubų, tokių kaip: „Fighters Land“, „Dainralfas“, „Sparta Gym“,“Rings“, „Valetudo“,“Roninas“, “Cunamis“, “MT academy latvia “ , “Faiteris“, “Fight Gang“, “Okamis“    ir daugelio kitų.

O visus kovos menų sirgalius kviečiame atvykti pasisemti įkvėpimo ir gerų emocijų, o bilietus galite įsigyti bilietai.lt

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img