2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„TransINVEST“ klubui – palankios žinios dėl dalyvavimo Konferencijų lygos atrankoje

Privalai perskaityti

Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas penktadienį sulaukė pozityvių naujienų dėl dalyvavimo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybose.

Primename, kad LFF taurės nugalėtojai laimėję įgauna teisę dalyvauti atrankos varžybose, tačiau pernai šį trofėjų laimėjusios Vilniaus rajono komandos situacija ilgą laiką atrodė neaiški, mat klubas neatitiko vienos iš svarbių UEFA nustatytų taisyklių.

„3 metų taisykle“ reikalaujama, jog UEFA licencijos ir dalyvavimo UEFA varžybose siekiantis klubas ne trumpiau kaip tris iš eilės metus būtų LFF arba LFF nario narys bei LFF oficialiose varžybose būtų rungtyniavęs bent trejus metus iš eilės.

Visgi balandžio 26 d. UEFA CFCB (angl. „Club Financial Control Body“) priėmė sprendimą patenkinti Vilniaus raj. „TransINVEST“ prašymą dėl išimties šiai vadinamajai „3 metų taisyklei“, o tai reiškia, kad klubas gali siekti UEFA licencijos.

LFF Licencijavimo komiteto posėdis sprendimus dėl UEFA licencijų išdavimo priims balandžio 29 d. (pirmadienį). Šiais metais UEFA licencijų siekia šie klubai: „Panevėžys“, „Žalgiris“, FA „Šiauliai“, FK „TransINVEST“, „Kauno Žalgiris“, „Sūduva“ ir „Gintra“ (UEFA Moterų Čempionių lygos licencija).

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img