2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

LMLR pusfinalius pergalėmis pradėjo čempionės ir reguliariojo sezono nugalėtojos

Privalai perskaityti

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) prasidėjo pusfinalio kovos. Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių reguliariojo sezono nugalėtojos Vilniaus „Eglės“ rankininkės susitinka su ketvirtą vietą reguliariajame sezone užėmusiu Kauno „Žalgiriu“, o antrą vietą užėmusi Vilniaus „Sostinės tauro“ komanda kovoja su čempionės titulą ginančia Kauno r. „Cascada-HC Garliava“.

Pirmos pusfinalio serijos rungtynės vyko Vilniuje, tačiau sostinės atstovėms sekėsi skirtingai.

„Eglės“ rankininkės namuose po atkaklios ir permainingos kovos 35:32 (19:20) įveikė „Žalgirio“ komandą. Viešnios sėkmingiau pradėjo rungtynes ir ilgą laiką pirmavo nedidele persvara. 36 min. žalgirietės atitrūko trimis įvarčiais 25:22, tačiau į tai „Eglės“ rankininkės atsakė laimėdamos atkarpą net 9:0. Tai ir leido šeimininkėms susikrauti pergalingą persvarą.

Nugalėtojoms Greta Makovskytė ir Rita Rakauskienė pelnė po 6 įvarčius, Austėja Rimkutė ir Beatričė Rusekaitė – 5, Silva Muzikevičiūtė, Greta Sadauskaitė ir Gabija Nievaitė – 3. „Žalgirio“ komandai Agnė Gudlinkytė pelnė 8 įvarčius, Karolina Čekuolytė – 6, Samanta Dunkulytė – 4, Austėja Narauskaitė, Marija Čelpačenko ir Kamilė Rupeikaitė – 3.

„Įsivėlėme į klampias rungtynes. Varžovės lengvai realizavo metimus ir mums sunkiai sekėsi apsiginti. Vien per pirmą kėlinį praleidome 20 įvarčių. Komandą ko gero veikė rungtynių trūkumas. Ilgoka pertrauka be rungtynių mums buvo ne į naudą. Lūžis įvyko, kai mūsų jauna žaidėja Gabija Nievaitė išėjo į aikštelę ir ėmėsi iniciatyvos, nors ji ir rizikavo po neseniai išsigydytos traumos. Tai leido mums atitrūkti nuo varžovių. Džiaugiamės, kad pusfinalio seriją pradėjome pergale, nes geriau blogai žaisti ir laimėti, negu gerai žaisti ir pralaimėti“, – sakė „Eglės“ treneris Karolis Kaladinskas.

„Įkritimas į duobę mums skaudžiai kainavo. Susikūrėme gerų progų, tačiau šlubavo mūsų pataikymas ir daug neįmetėme iš dėkingų situacijų. Varžovių vartininkės atrėmė net 22 metimus, dar nemažai metimų nepateikėme į vartus. Nepavyko apsiginti prieš linijos žaidėją Ritą Rakauskienę, lemiamu momentu daug nemalonumų mums pridarė Gabija Nievaitė. Patenkintas merginų kovingumu, bet gaila, kad išleidome iš rankų progą laimėti svečių aikštelėje. Gal merginos pačios per mažai tikėjo, kad galim laimėti prieš favorites svečiuose. Laukia dar vienos rungtynės Kaune. Jeigu žaisime taip kovingai kaip Vilniuje, tikrai galime išlyginti pusfinalio serijos rezultatą“, – teigė „Žalgirio“ treneris Miglius Astrauskas.

Kitą pusfinalį pergale pradėjo čempionės titulą ginanti „Cascada-HC Garliava“. Reguliariajame sezone tik trečią vietą užėmusi Garliavos ekipa svečiuose įtikinamai 31:26 (14:12) nugalėjo laipteliu aukščiau finišavusią „Sostinės tauro“ ekipą.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo Martyna Ustilaitė, pelniusi 11 įvarčių, Karolina Sparnauskaitė prie pergalės pridėjo 7 įvarčius, Mantė Voskresenskaja – 4, Kamilė Bušaitė ir Goda Bernackaitė – 3. Vilniaus ekipai Dominyka Andronik pelnė 8 įvarčius, Singrida Kulikovaitė – 6, Kamilė Stanelytė ir Gabija Pilikauskaitė – 4, Silvija Mackonytė – 3.

Antrosios pusfinalio serijos rungtynės vyks gegužės 1 d. Garliavoje ir Kaune. Jeigu prireiks lemiamų trečiųjų serijos rungtynės, jas namuose gegužės 7 ir 8 d. žais „Eglės“ ir „Sostinės tauro“ komandos.

rankinis.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img