2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

LTOK lankėsi Tarptautinės ledo ritulio federacijos tarybos narys

Privalai perskaityti

Olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras Vilniuje susitiko su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) tarybos nariu Viesturu Koziolu iš Latvijos.

Svečias iš Latvijos tuo pačiu yra ir Vilniuje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyro vadovas, tad susitikimo metu buvo aptartos sporto aktualijos bei ledo ritulio situacija šalyje. Kartu susitikime dalyvavo ir asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas.

„Pasidžiaugėme Lietuvoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato organizavimu. Nors esame nedidelė ledo ritulio šalis, bet organizatoriai pasistengė sukurti ypatingą ir kokybišką šventę čempionato dalyviams. Susitikime aptarėme ir ledo ritulio situaciją tarptautinėje arenoje“, – sakė LTOK prezidentė.

LTOK Naujeina

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img