2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Tinklininkės M. Paulikienė ir A. Raupelytė Brazilijoje liko su viena pergale

Privalai perskaityti

Lietuvos paplūdimio tinklininkėms Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei nepavyko prasibrauti į Brazilijoje (Brazilija) vykstančio prestižinio „Beach Pro Tour Elite16“ serijos turnyro pagrindines varžybas.

Pirmajame kvalifikacijos rate Lietuvos sportininkės 2-0 (22:20, 21:15) nugalėjo prancūzes Lezaną Placette ir Alexią Richard. Gražų ir solidų žaidimą demonstravusios lietuvės šią Prancūzijos porą nugalėjo pirmą sykį per tris tarpusavio susitikimus.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=eBBhxR8t7gg

Lemiamame, antrajame, atrankos rate mūsiškių laukė akistata su kita Prancūzijos komanda – Clemence Vieira ir Alina Chamereau. Deja, bet šįkart pergalę 2-1 (21:16, 17:21, 15:11) šventė prancūzės.

Čia istorinė situacija yra atvirkštinė. Prieš tai abu mačus buvo laimėjusios M. Paulikienė ir A. Raupelytė. Beje, visos rungtynės baigėsi po trijų setų.

Video: https://youtu.be/Js4m5v1q7BQ?t=4086

Nepaisant to, lietuvės išsaugos turimas pozicijas olimpiniame reitinge, nes visos pagrindinės varžovės taip pat neprasibrovė į pagrindinį turnyrą.

Olimpinėje atrankoje dar liko du „Elite16“ ir vienas „Challenge“ serijos. Visi jie jau vyks Europoje. Šiuo metu olimpiniame reitinge M. Paulikienė ir A. Raupelytė užima 17-ą vietą. Pagal reitingą kelialapių bus išdalinta 18.

Tuo tarpu gegužės 17-19 dienomis Vilniuje bus surengtas CEV Tautų taurės turnyro pirmasis etapas. Čia Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio rinktinės kovos dėl kelialapių į finalinį etapą Latvijoje. Finalinio etapo nugalėtojams atiteks kelialapiai į Paryžiaus olimpines žaidynes.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img