2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos moterų rankinio lygoje pasikartos praėjusių metų finalas

Privalai perskaityti

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) liko dvi pretendentės į čempionės titulą. Dėl aukso medalių finalo serijoje iki trijų pergalių kovos čempionės titulą ginanti Kauno r. „Cascada-HC Garliava“ ir reguliariojo sezono nugalėtoja Vilniaus „Eglė“.

Pusfinalyje „Eglės“ rankininkės abu kartu pranoko reguliariajame sezone ketvirtą vietą užėmusį Kauno „Žalgirį“. Antrose pusfinalio rungtynėse „Eglė“ šventė pergalę svečiuose 31:25 (14:10). Lygus rezultatas buvo iki pirmo kėlinio vidurio. Vėliau iniciatyvą perėmė vilnietės. 54 min. viešnių persvara siekė net dešimt įvarčių 30:20 ir nugalėtojas nekėlė abejonių.

Rezultatyviausiai „Eglės“ gretose žaidė Beatričė Rusekaitė, pelniusi 9 įvarčius, po 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Rita Rakauskienė ir Deimantė Burbaitė. „Žalgiriui“ Samanta Dunkulytė ir Agnė Gudlinkytė pelnė po 5 įvarčius, Marija Čelpačenko įmetė 4 įvarčius.

„Antros pusfinalio rungtynės mus klostėsi daug lengviau. Po pirmų rungtynių padarėme išvadas, dar kartą išanalizavome varžovių žaidimą, kas mus kėlė daugiausia rūpesčių pirmose rungtynėse. Akcentavome jų pagrindinę kombinaciją ir tai davė rezultatą. Koją mums kišo metimų realizacija – nepataikėme daugiau nei dvidešimt metimų ir klaidos – suklydome net 21 kartą. Bet tai atpirko žaidėjų nusiteikimas, žaidėjų energija ir noras ketvirtus metus iš eilės patekti į finalą“, – sakė „Eglės“ treneris Karolis Kaladinskas.

Dviejų rungtynių užteko ir kitame pusfinalyje, kur reguliariajame sezone tik trečioje vietoje likusi „Cascada-HC Garliava“ susitiko su antrą vietą užėmusiu „Sostinės tauru“. Titulą ginanti „Cascada-HC Garliava“ antrose rungtynėse namuose 26:23 (13:11) įveikė Vilniaus „Sostinės taurą“ ir laimėjo seriją 2:0. Pusantro kėlinio vyko lygi kova ir ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda. Tačiau paskutines dešimt minučių Garliavos komanda laimėjo atkarpą 6:1 ir susikrovė lemiamą persvarą.

Nugalėtojų gretose, kaip ir pirmose pusfinalio rungtynėse, rezultatyviausiai žaidė Martyna Ustilaitė, pelniusi 9 įvarčius, po 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Karolina Sparnauskaitė ir Mantė Voskresenskaja. Vilniaus komandai Silvija Mackonytė pelnė 6 įvarčius, Gabija Pilikauskaitė ir Singrida Kulikovaitė įmetė po 5 įvarčius. 

LMKL finalo serija prasidės gegužės 12 d. Aikštelės pranašumą turės reguliariojo sezono nugalėtojos „Eglės“ rankininkės.

Dėl bronzos medalių „Sostinės tauras“ ir „Žalgiris“ taip pat kovos iki trijų pergalių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img