2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Mažumoje likęs „Džiugas“ pranoko alytiškius

Privalai perskaityti

12-ojo „TOPsport A lygos“ turo dvikova įvyko Telšiuose, kur vietos ekipa nugalėjo svečius iš Dzūkijos. Net ir mažumoje likęs Telšių „Džiugas“ pelnė du įvarčius po kampinio bei rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Kėlinio pradžioje ekipos pavojingų momentų nesukūrė, o sužaidus pusvalandį namų ekipa liko žaisti mažumoje – Džiugas Aleksa neleistinai stabdė įsibėgėjusį Chibuike Nwosu bei už šį veiksmą užsidirbo raudoną kortelę.

Jau per pridėtą teisėjo laiką dešimtiese rungtyniaujantys telšiškiai išsiveržė į priekį, kai po Christiano Bellos pakelto kampinio įvarčiu galva išsiskyrė Miroslavas Puškarovas. Antroji rungtynių pusė prasidėjo dar vienu įvarčiu po kampinio, šįkart po Ch. Bellos perdavimo pasižymėjo Sergijus Kulynyčius.

Dzūkai rezultatą sušvelnino 52-ąją minutę – Stanislavas Sorokinas perdavimu nuskrodė telšiškių gynybą, į ataką nubėgęs Ch. Nwosu buvo taiklus. Šalia vartų buvęs Dmytro Mandryčenka turėjo savąją galimybę, jo smūgis tikslo nepasiekė.

67-ąją minutę po Gusto Zabitos perdavimo bandymą į vartus atliko Rokas Rasimavičius, į jo šūvį į vartų kampą sureagavo I. Baturinas. Kiek vėliau latvis apsigynė nuo dainaviečių kampinio.

Po 12-ojo turo rungtynių „Džiugas“ yra surinkęs 21 tašką bei rikiuojasi antras, „Dainava“ savo sąskaitoje turi 13 taškų.

alyga naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img