2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

LSFL: VU užtikrintai artėja link titulo

Privalai perskaityti

Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos aštuntojo turo rungtynės.

Po jų užtikrintą pergalę iškovojusi Vilniaus universiteto rinktinė žengė didelį žingsnį eilinio čempiono titulo link. Rimanto Turskio auklėtiniai 5:0 sutriuškino Kauno technologijos universiteto komandą, kuri lieka turnyrinės lentelės dugne.

Daugiau nei pusvalandį atsimušinėję kauniečiai sugriuvo po pirmojo įvarčio. Nors tuo metu iki pertraukos buvo likusios žaisti vos 11 minučių, VU studentai pasižymėjo dar du kartus – prie pirmojo Giedriaus Onuškevičiaus įvarčio savo žodžius tarė ir Povilas Kalimavičius bei Jonas Lebedevas.

„Per pirmą pusvalandį įsibėgėjome ir tuomet parodėme, kad esame geresni, ypač fiziškai. Sukrito įvarčiai, varžovai dar labiau pasėdo, tai antrasis kėlinys buvo visiškai mūsų.  Labai džiugu, kad po keitimų išeinantys žaidėjai nesusilpnina komandos, o kaip tik savo energija užkrečia ir kitus.

Po pertraukos buvo ne viena situacija, kai kurdami ataką padarėme po 14-15 tikslių perdavimų ir tai galiausiai virto užtikrinta pergale.

Laimėjome, pasidžiaugėme ir ruošiamės kitoms rungtynėms. Žaidėjai turi suprasti, kad dar nieko nelaimėjome. Juk kartą suklupsi ir nebežinai, kas bus toliau. Kai baigsis čempionatas, tada ir atsipalaiduosime. Dar laukia įdomiausias sezono etapas“, – kalbėjo treneris R. Turskis.

Po pertraukos Arnas Neimantas realizavo 11 metrų baudinį, o Benas Lukoševičius kėlinio viduryje įsimušė įvartį į savo vartus.

**********

Ne pagrindinės sudėties žaidusi Klaipėdos universiteto rinktinė lygiosiomis 3:3 sužaidė su Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir gerokai sumažino galimybes pakovoti dėl čempiono titulo.

Per pirmąjį kėlinį įspūdingomis progomis nepasinaudoję vilniečiai galėjo pirmauti mažiausiai 3:0, tačiau pirmavo aikštės šeimininkai. Po Martyno Vėlyvio smūgio kamuolys lietė Vilniaus TECH gynėją, suklaidino vartininką ir atsidūrė vartų tinkle.

Iškart po pertraukos kontratakoje užklupę varžovus, klaipėdiečiai darsyk triumfavo mušdami įvartį.

„Jei atvirai, po antro praleisto įvarčio pagalvojau, kad galime neatsigauti“, – sakė Giedrius Barevičius.

Vis tik realybė buvo kitokia. Nuo to antro praleisto įvarčio G. Barevičiaus auklėtiniams užteko vienuolikos minučių, kad priekyje jau būtų svečiai. Šeimininkai nesusitvarkė su varžovų kontratakomis, o šie baudė ir baudė skaudžiai.

88 minutę už kietą pražangą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo M. Vėlyvis, tačiau daugumos statusas Vilniaus TECH neguodė. Klaipėdiečiai turėjo milžinišką žaidybinę persvarą ir bandė ja pasinaudoti.

Reikia paminėti, kad dėl traumų ir atsarginių stygiaus, G. Barevičius atsarginius vartininkus pavertė aikštės žaidėjais.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę Valdas Trakys gražiai prasimetė kamuolį ir pradėjo ataką, kurią Nojus Šimkus užbaigė tiksliu smūgiu nuo vartų aikštelės linijos.

Per likusį laiką du sostinės komandos atstovai prieš save išvydo raudonas korteles – pirmasis už kamuolio nuspyrimą, antrasis – už kietą pražangą bei antrą geltoną kortelę.

**********

Trečiose turo rungtynėse dvi Kauno komandos LSU ir VDU sužaidė lygiosiomis 1:1 bei į turnyrinę lentelę pridėjo po vieną tašką.

Sužaidus vos trečdalį pirmojo kėlinio, į VDU vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Gediminas Vansevičius, tačiau Gustas Gudukas, sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje vienintelis į protokolą patekęs dalykas – antra geltona kortelė Evaldui Kavalčukui. VDU liko mažumoje, tačiau kažką pakeisti varžovams buvo likę per mažai laiko.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img