2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Praėjusį mėnesį sau lygių neturėjo J. Bopesu

Privalai perskaityti

Tris sezonus tylėjęs Vilniaus „Žalgirio“ kairiojo krašto gynėjas Joelis Bopesu šiemet prabilo siųsdamas kamuolius į varžovų vartus.

Suskaičiavus komentatorių, tinklalaidžių vedėjų bei, bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija (PFA), dešimties čempionato ekipų kapitonų balsus, „TOPsport A lygos“ geriausiu balandžio mėnesio žaidėju buvo pripažintas J. Bopesu.

Žalgirietis praėjusį mėnesį šešeriose rungtynėse žaidė be keitimo ir tik viename susitikime neišsiskyrė naudingu veiksmu – pelnyti 3 įvarčiai bet atlikti 2 rezultatyvūs perdavimai. 

„Pradėtus mušti įvarčius paaiškinčiau tuo, jog ties šiuo savo žaidimo aspektu dirbu kiekvieną dieną. Taip pat dirbsiu ir toliau, siekdamas padėti komandai. Tai susiję su ryžtu ir sunkiu darbu, be to, komandos draugai man labai padeda.

„Žalgiris“ balandžio mėnesį pasirodė labai gerai, žinodamas idėją ir kiekvieną dieną tobulėdamas. Norime tą išlaikyti“, – pasakojo J. Bopesu.

Kairiojo krašto gynėjui rimčiausią konkurenciją suteikė „Kauno Žalgirio“ puolėjas Armandas Kučys bei Gargždų „Bangos“ atstovas Valdas Paulauskas.

Kovo mėnesį geriausiu „TOPsport A lygos“ žaidėju buvo pripažintas J. Bopesu komandos draugas Giedrius Matulevičius.

alyga naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img