2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos paplūdimio tinklininkės ruošiasi pergalėms CEV „Tautų taurės“ turnyre Vilniuje

Privalai perskaityti

Jau gegužės 17-19 dienomis į Vilnių sugrįš didysis paplūdimio tinklinis. Aikštyne šalia Baltojo tilto bus galima išvysti šešias moterų ir septynias vyrų komandas iš Europos, kovosiančias CEV „Tautų taurės“ pirmajame etape.

„Tautų taurės“ turnyras tuo pačiu yra ir olimpinė atranka. Pirmojo etapo grupių nugalėtojai iškovos kelialapius į Jūrmaloje (Latvija) birželio 13-16 dienomis vyksiantį finalinį etapą, kuriame bus kovojama dėl paskutinių olimpinių kelialapių šalims.

Lietuvoje bus galima išvysti ir po ilgų bei tolimų kelionių sugrįžusias Moniką Paulikienę ir Ainę Raupelytę. Jos realiai pretenduoja į olimpinį kelialapį pagal reitingą, tačiau yra pasiryžusios padėti Lietuvos moterų komandai pakovoti dėl vietos finaliniame „Tautų taurės“ etape.

Lietuvos rinktinei taip pat atstovaus Ieva Dumbauskaitė ir Ieva Vasiliauskaitė. Jos laimėjo atranką tarp kitų Lietuvos komandų.

M. Paulikienė ir A. Raupelytė jau savaitę yra Lietuvoje ir pirmiausiai visą dėmesį skyrė poilsiui ir sveikatos reikalams.

„Išties kelionės po turnyrus buvo labai sunkios. Iš paskutinio turnyro Brazilijoje abi grįžome apsirgusios. Organizmas visgi rodo signalus, kad reikia pailsėti. Realiai du mėnesius neturėjome jokios pertraukos, todėl kūnai pavargo. Dabar esame sveikos ir pradėsime treniruotis bei ruoštis „Tautų taurei“. Manau, kad būsime atsigavusios ir pasiruošusios“, – šypsojosi M. Paulikienė.

Lietuvės žais A grupės turnyre, o jų varžovėmis Vilniuje bus Slovėnijos, Austrijos, Estijos, Slovakijos ir Rumunijos tinklininkės.

„Manau, kad būsime pasiruošusios parodyti geriausią rezultatą. Mano akimis, grupėje yra dvi gana pajėgios šalys – Austrija ir Slovėnija, kurių sportininkės dalyvauja BPT „Elite“ ir „Challenge“ turnyruose. Slovėnija turi vieną stipresnę porą, o Austrija turi labai pajėgias seseris Klinger, o antrą porą matėme turnyre Kinijoje, kur viena žaidėja yra sugrįžusi po traumos, todėl dar sunku vertinti, kaip jos atrodys Vilniuje“, – analizavo M. Paulikienė.

Oficialūs paplūdimio tinklinio turnyrai Vilniaus centre visada pritraukia didelį būrį tinklinio ir sporto mylėtojų. M. Paulikienę neslepia – žaisti namuose visada yra labai malonu.

„Visada yra smagu žaisti savo aikštėje. Tiesą sakant, galėtų ir daugiau tokių turnyrų būti Lietuvoje, – sakė M. Paulikienė. – Džiaugiamės, kad žaisime Lietuvoje. Manau, kad šis turnyras padovanos didelę šventę šaliai. Visi esame išsiilgę varžybų prie Baltojo tilto. Mes pačios viso sezono metu susilaukiame daugybės palaikymo žinučių, didelio susidomėjimo. Daug kas rašo, kad atvyks palaikyti lietuvių į Vilnių. Tikiu, kad į Vilnių atvažiuos mūsų palaikyti žmonės iš visos Lietuvos. Palaikymą turime didelį ir tą jaučiame.“

Vilniuje „Tautų taurės“ turnyre kovos ir vyrai. Lietuvos vyrų rinktinė žais A grupėje su Vengrijos, Belgijos, Graikijos, Ukrainos, Kroatijos ir Gibraltaro komandomis.

Lietuvos vyrų rinktinėje žais pajėgiausia pora Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas, o antra pora paaiškės netrukus, pasibaigus atrankai.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img