2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Imtynininkės liko be pergalių – olimpinės viltys atidedamos iki Los Andželo

Privalai perskaityti

Stambule (Turkija) tęsiasi pasaulinis imtynių olimpinės atrankos turnyras, tačiau mūsų imtynininkės kelialapių dalybose jau nedalyvauja.

Šeštadienį Kamilė Gaučaitė vienintelė iš mūsų moterų imtynių komandos tęsė kovą dėl olimpinio bilieto. Šią galimybę jai suteikė Catalina Axente, kuriai lietuvė penktadienį pralaimėjo 0:6.

Vakar rumunė nukeliavo iki finalo ir padovanojo sau olimpinį bilietą bei galimybę Kamilei kautis dėl paskutinio bilieto į Paryžių svoryje.

Šios dienos varžovei Paulinei Lecarpentier iš Prancūzijos Kamilė lygioje kovoje 0:2 pralaimėjo balandį vykusiame Europos atrankos turnyre, todėl pagrįstai buvo laukiama revanšo.

Vis dėlto ir Stambule prancūzei vėl pavyko įrodyti savo pranašumą – rezultatu 0:6 nugalėjo P.Lecarpentier.

Tai buvo paskutinė mūsų šalies imtynininkių kova ant Stambulo kilimo. Deja, lietuvaitėms kol kas nepavyko įsirašyti į šalies olimpinio sporto istoriją – imtynininkų viltys atidedamos iki Los Andželo.

Diena ankščiau krito dar dvi imtynininkės.

Svorio kategorijos iki 50 kg kvalifikacijoje Gabija Dilytė 8:10 pralaimėjo Vijaletai Chyryk, kategorijoje iki 68 kg Danutė Domikaitytė 0:10 neatsilaikė prieš kanadietę Lindą Morais, o kategorijos iki 76 kg aštuntfinalyje Kamilė Gaučaitė 0:6 nusileido rumunei Catalinai Axentei.

V. Chyryk ir L. Morais neperžengė ketvirtfinalio barjero ir nesuteikė G. Dilytei bei D. Domikaitytei vilčių kovoti paguodos varžybose.

Visi mūsų imtynininkių rezultatai:

WW – 50 kg Kvalif. Viyaleta CHYRYK – Gabija DILYTĖ 10:8

WW – 68 kg Kvalif. Danutė DOMIKAITYTĖ – Linda MORAIS (CAN) 0:10

WW – 76 kg Paguoda Kamilė GAUČAITĖ – Pauline LECARPENTIER (FRA) 0:6
WW – 76 kg 1/8 Finalo Catalina AXENTE (ROU) – Kamilė GAUČAITĖ 6:0

imtynes.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img