2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Treneris Aivaras Kaselis: Nieko nežadu, bet tikiu

Privalai perskaityti

Stambule tęsiasi atrankos į olimpines žaidynes turnyras.

Penktadienį į kovą dėl olimpinių kelialapių žengs moterų imtynių atstovės. Dėl olimpinio bilieto į Paryžių grumsis ir trys mūsų šalies atletės – Gabija Dilytė (50 kg), Danutė Domikaitytė (68 kg) ir Kamilė Gaučaitė (76 kg).

Moterų imtynių rinktinės treneris Aivaras Kaselis nebuvo linkęs analizuoti imtynininkių galimybių, tačiau paminėjo, jog pasiruošimas lemiamos varžyboms praėjo sklandžiai ir belieka panelėms tvarkytis ant kilimo.

„Nenorėčiau išskirti nei vienos merginos, pasiruošime visos iš savęs išspaudė maksimumą ir į Stambulą išvyko labai susikaupusios. Turkijoje visas atletes, ne tik mūsiškes, veiks daug niuansų, diena dienai nelygi, todėl nieko nežadu, bet tikiu, – kalbėjo treneris. – Visose svoriuose daug elitinių neatsirinkusių imtynininkių, todėl ir apie burtus kalbėti bergždžias reikalas, nes vienos ar dviejų pergalių nepakaks, nesvarbu ką „bepagautum“ pirmoje imtyje“.

Treneris nenuvertino formaliai silpnesnių Afrikos šalių atlečių ir atkreipė dėmesį į varžoves iš Azijos valstybių.

„Negali žinoti kur tos afrikietės gyvena ir treniruojasi. Visuomet paslaptimi lieka Šiaurės Korėjos komanda, kurios niekas niekur nemato, tačiau jos išlenda prieš pagrindines varžybas ir neretai ant kilimo diktuoja sąlygas. Apskritai, darbo bus daug, nes neatsirinkusių elitinių imtynininkių apstu. Pakanka paminėti tokios žvaigždės kaip Stadnik pavardę, o dar yra Italijos, Austrijos, Čekijos, Kanados, Prancūzijos ir kitų šalių itin pajėgių imtynininkių“, – apie konkurentes pasakojo treneris. – Tačiau aš tikiu savo merinomis, jos sieks pergalių, kokia varžovė ant kilimo bebūtų”.

Valdas Malinauskas

imtynes.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img