2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Druskininkuose paaiškėjo jaunieji Lietuvos badmintono čempionai

Privalai perskaityti

Savaitgalį Druskininkuose įvyko Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) ir jaunučių (iki 15 metų) badmintono asmeninis čempionatas. Absoliučiais čempionais tapo Viltė Paulauskaitė, Uma Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

Jaunimo (iki 19 metų) čempionate vyrų vienetų čempionu tapo Domas Pakšys („Capital badminon club“, toliau CBC). Sidabrą iškovojo Rokas Lesinskas (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija, toliau KNBA), bronzos medaliais pasipuošė Jurgis Jatulis (KNBA) ir Markas Gedrimas (Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas).

Moterų vienetų čempionės titulu džiaugėsi Viltė Paulauskaitė (KNBA), finale įveikusi Jorūnę Šalnaitę (CBC). Bronza atiteko Jogailei Kelečiūtei ir Jorei Kavaliauskaitei (abi – CBC).

Vyrų dvejetų auksu pasidabino Roko Lesinsko ir Nojaus Tenikaičio tandemas (KNBA ir Tauragės SK „Volanas“). Sidabras atiteko Daniel Leonovič ir Joringiui Skirgailai (CBC ir SBK „Lion“), bronzą pasidalijo Joris Ivanauskas ir M. Gedrimas (Badmintono Centras ir Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas) bei Kajus Vilpišauskas ir Mykolas Grigas (KNBA).

Moterų dvejetų varžybas laimėjo V. Paulauskaitė ir Monika Sukackaitė (KNBA ir Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas).

Mišrių dvejetų auksas pasipuošė V. Paulauskaitės ir R. Lesinsko (KNBA) krūtines. Sidabras atiteko Jogailei Kelečiūtei ir D. Pakšiui (KNBA). Bronza džiaugėsi Ieva Paškevičiūtė ir Joris Ivanauskas bei M. Sukackaitė ir N. Tenikaitis.

Trijose kategorijose aukso medalius iškovojusi V. Paulauskaitė tapo absoliučia jaunimo čempione.

Jaunučių (iki 15 metų) čempionato vyrų vienetų laimėtoju tapo Dominik Tankevič (KNBA), finale įveikęs Roką Krūminą (Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas). Bronza atiteko Arnui Jarmalauskui (Prienų BK). Merginų čempione tapo Uma Ivanauskaitė (Badmintono centras), sidabras atiteko Gabijai Beržinskaitei (CBC), bronza – Elzei Dindaitei (CBC).

Vaikinų dvejetų šalies čempionais tapo Dominik ir Daniel Tankevič (KNBA), finale nugalėję A. Jarmalausko ir Tautvydo Stanaičio porą. Bronza pasipuošė Vakaris Pudokas ir Mykolas Jakštys (Šakių kultūros ir sporto klubas).

Merginų dvejetų varžybas laimėjo U. Ivanauskaitė ir Gretė Velykytė (Badmintono centras ir KNBA). Sidabras atiteko G. Beržinskaitei ir E. Dindaitei (CBC), bronza – Elijai Sunkladaitei ir Atilei Vyblovai (Panevėžio BK).

Mišrių dvejetų čempionais tapo U. Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

Absoliučiais amžiaus grupės čempionais tapo U. Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img