2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Imtynininkė Greta Tverskytė Rumunijoje iškovojo bronzą!

Privalai perskaityti

Bukarešte (Rumunija) vykusiame UWW tarptautiniame imtynių jaunių (U17) turnyre „Constantin Alexandru and Ioan W. Popovici“ Greta Tverskytė iškovojo bronzos medalį!

Radviliškietė pirmoje svorio kategorijos iki 69 kilogramų kovoje susitiko su Lize Landouzy iš Prancūzijos. Antro kėlinio pradžioje rezultatas buvo 2:3 prancūzės naudai. Greta metėsi į ataką, tačiau varžovė atkakliai gynėsi ir pati perėjo į puolimą bei padidino pranašumą keturiais taškais. Kova baigėsi 2:7 prancūzės naudai.

Imtyje dėl trečios vietos Greta 7:2 nugalėjo vengrę Maja Munk. Iki pirmo kėlinuko vidurio buvo lygi kova (2:2),  tačiau Greta sulaukė tinkamą progą atakai – atliko puikų metimą paėmusi už kojų, kuris buvo įvertintas keturiais taškais.

Antrame kėlinuke vengrė atkakliai puolė, tačiau trenerio Justino Kvietelaičio auklėtinė ne tik sėkmingai gynėsi, bet ir iškovojo dar vieną tašką. Bronzinė kova pasibaigė rezultatu 7:2 Gretos Tverskytės naudai.

Svoryje galynėjosi aštuonios imtynininkės.  

Laisvųjų imtynių turnyre Vakaris Šimoliūnas (71 kg) nusileido čempionu tapusiam Moldovos imtynininkui. Paguodos imtyje jam teko pripažinti varžovo iš Gruzijos pranašumą.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 71 kg  pirmoje imtyje nusileido rumunui rezultatu 7:2.

Svorio kategorijoje iki 71 kg varžėsi 17 atletų.

Varžybose Rumunijoje kovėsi imtynininkai ir imtynininkės iš Slovakijos, Bulgarijos, Šveicarijos, Norvegijos, Vokietijos, Kazachstano, Moldovos, Ukrainos, Rumunijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vengrijos, Graikijos, Izraelio, Austrijos, Lenkijos, Danijos, Gruzijos ir Lietuvos.

imtynes.lt  informacija

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img