2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Atletai JAV Studentų Konferencijų Čempionatuose

Privalai perskaityti

Šį savaitgalį JAV vyko daugumos studentų konferencijų čempionatai, kuriuose dalyvavo ir išsiskyrė Lietuvos sportininkai. Waco, Teksase, vykusiame „Big 12“ čempionate, Gabija Galvydytė iškovojo pirmąją vietą 800 metrų bėgime, pasiekdama geriausią šio sezono Lietuvos rezultatą – 2 min. 0,42 sek.

Šiame čempionate varžėsi ir dvi Lietuvos septynkovininkės. Urtė Bačianskaitė po pirmosios varžybų dienos užėmė ketvirtą vietą su 3354 taškais, o Olivija Vaitaitytė – penktą su 3304 taškais. Po penktadienio rungčių Urtė surinko 5714 taškų ir pakilo į trečią vietą, tuo tarpu Olivija liko penkta su 5599 taškais.

Olivija taip pat rungtyniavo šuolio į aukštį varžybose, kur su 1,67 metrų rezultatu užėmė 20-ąją vietą.

Kitame WAC čempionate Oreme, Greta Karinauskaitė sužibėjo 3000 metrų kliūtiniame bėgime, laimėdama varžybas su laiku 9:57.29 ir pralenkdama visas priešininkes beveik minute.

„Sun Belt“ konferencijos čempionate Algirdas Strelčiūnas nušoko 7.39 metrų ir iškovojo antrąją vietą. Tuo tarpu „Conference USA“ čempionate El Pase, Dominykas Čepys rutulio stūmime užėmė antrą vietą su 17.09 metrų rezultatu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img