2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Irkluotojai Pasaulio Taurės Etape Segede

Privalai perskaityti

Segedo mieste (Vengrija) vykusiame Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape du Lietuvos sportininkai pasiekė puikius rezultatus. Ignas Navakauskas tapo nugalėtoju neolimpinėje vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje, finišavęs per 34,32 sekundes ir aplenkęs visus aštuonis priešininkus.

Sekmadienio finale I. Navakauskas sėkmingai lenkė lenką Jakubą Stepuną, kuris užėmė antrąją vietą su 34,58 sekundės rezultatu, bei portugalą Messias Baptista, finišavusį trečiu (34,74 sek.). Kitas Lietuvos atstovas, Artūras Seja, su 34,96 sekundės rezultatu įveikė distanciją ketvirtas.

Deja, kitose varžybose lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas 1000 m vyrų vienviečių baidarių distancijoje nepateko į pusfinalį, o sekmadienį dalyvaus D finale, kovodami dėl 28-36 vietų.

Šeštadienį Henrikas Žustautas iškovojo sidabro medalį vienviečių kanojų 200 m rungtyje, taip prisidėdamas prie Lietuvos rinktinės sėkmės. Lietuvos komanda užėmė dešimtą vietą komandinėje įskaitoje, laimėjusi aukso ir sidabro medalius. Varžybose dalyvavo atstovai iš 57 šalių, o medalius iškovojo 21 šalies rinktinė.

Šeimininkai, Vengrijos atletai, šiame etape buvo itin sėkmingi, susižėrę 4 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos medalius. Kinijos rinktinė užėmė antrąją vietą, o trečią vietą pasidalijo Naujosios Zelandijos ir Australijos rinktinės, kurios laimėjo po du aukso ir po vieną sidabro medalį.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img