2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuviškų šaknų turinti kovotoja Rose Namajunas susitiks su Maycee Barber

Privalai perskaityti

Lietuviškų šaknų turinti buvusi UFC pasaulio čempionė amerikietė Rose Namajunas sužinojo savo būsimos kovos datą ir varžovę. Liepos 13 dieną Denveryje (JAV) vyksiančiame „UFC Fight Night“ renginyje R. Namajunas, svorio kategorijos iki 125 svarų (56,7 kg) dvikovoje, susitiks su 25-erių metų amerikiete Maycee Barber. Apie tai pirmadienį pranešė „MMA Fighting“ atstovas Arielis Helwanis.

Profesionalų narve M. Barber, turinti 14 pergalių per 16 dvikovų, UFC savo svorio kategorijos reitinge užima ketvirtąją vietą. Ji šiuo metu yra iškovojusi šešias pergales iš eilės, o tarp nugalėtų varžovių yra tokios kovotojos kaip Miranda Maverick, Jessica Eye, Andrea Lee, Amanda Ribas ir Katlyn Ceminarą.

R. Namajunas, kurios sąskaitoje yra 12 pergalių ir šešios nesėkmės, reitinge užima 11-ą vietą. Ji kovo mėnesį nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir nugalėjo A. Ribas.

Tame pačiame renginyje Denveryje kovos ir taip pat lietuviškų šaknų turinti kanadietė Jasmine Jasudavicius, kurios laukia akistata su Viviene Araujo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img