2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Vilkyčiuose vyks Europos ir Lietuvos automobilių kroso čempionato etapai

Privalai perskaityti

Birželio 8-9 dienomis Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse, vyks trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas ir Lietuvos autokroso čempionato varžybos. Varžysis bagių kategorijų lenktynininkai iš visos Europos.

Vilkyčiuose tradiciškai startuoja ir keletas lietuvių, „Buggy 1600“ klasėje. Tarp jų – Tomas Zavarskis, kuris pradėjo sezoną Vokietijoje, Seelow mieste. Nepasisekus trečioje kvalifikacijoje, Tomas neprasibrovė į finalą.

„Trečioje kvalifikacijoje buvo sąmyšis. Priekyje apsisuko keli varžovai ir aš į du atsitrenkiau. Išsimušiau ratą ir nebaigiau važiavimo. Iki tol buvau 18-as iš 36 dalyvių, tai tempas buvo neblogas. Bet čia toks sportas – vienas įvykis ir viskas pasikeičia“, – sakė T. Zavarskis.

Šių metų čempionatas yra labai stiprus, ypač „Buggy 1600“ klasėje, kurioje dalyvių skaičius ir kokybė išaugo. Dalyviai atvyko ir iš Nyderlandų.

„Čempionatas šiemet labai sustiprėjęs. Ypač „Buggy 1600“ klasė atrodo labai stipriai. Dalyvių gretos įspūdingos – 36 dalyviai. Jei po pandemijos buvo nuosmukis, dabar turime pakilimą ir žvėrišką konkurenciją. Tokia pati ji bus ir Vilkyčiuose“, – pasakojo Tomas.

Po Vokietijos etapo Tomas tvarkė savo bagį. Artėjantis etapas Vilkyčiuose kelia nerimo dėl trasos greitumo.

„Po Vokietijos peržiūrėjome techniką. Birželio 8-9 dienomis laukia Vilkyčiai. Trasa labai greita, daug lemia technikos pajėgumas. Tikslas – finalas. Su žiūrovų palaikymu tikiuosi prasibrauti į finalą“, – dalinosi Tomas.

Trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas ir Lietuvos čempionato varžybos vyks birželio 8-9 dienomis

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img