2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė pirmą sykį žais BPT „Elite16“ turnyro pagrindinėse varžybose

Privalai perskaityti

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė žengė dar vieną stiprų žingsnį Paryžiaus olimpinių žaidynių link. Lietuvos sportininkė Portugalijoje pirmą sykį karjeroje pateko į prestižinio „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro pagrindines varžybas.

Tai reiškia, kad lietuvės garantuotai pasipildys olimpinio reitingo taškų kraitį, pasigerins savo poziciją, o iki olimpinės atrankos pabaigos liks vos du turnyrai.

Lemiamame, antrajame, kvalifikacijos rate M. Paulikienė ir A. Raupelytė trečiadienį 2-1 (19:21, 21:15, 15:11) palaužė antrą reitingą atrankoje turėjusias vokietes Sandrą Ittlinger ir Karlą Borger. Susitikimas truko 49 min.

K. Borger yra 2021 metų Europos čempionato prizininkė bei finalinio Pasaulio turo etapo nugalėtoja.

Pagrindinėse varžybose Lietuvos paplūdimio tinklininkių lauks akistatos su tikru šio sporto žvaigždynu. A grupės starte ketvirtadienį lietuvės susitiks su dukart Europos čempionėmis latvėmis Tina Graudina ir Anastasija Samoilova. Vėliau lauks mačas su dabartinėmis Europos čempionėmis šveicarėmis Tanja Huberli ir Nina Brunner, o penktadienį ryte mūsiškės išmėgins jėgas su planetos reitingo lyderėmis – 2022 metų pasaulio čempionėmis bei praėjusių metų vicečempionėmis brazilėmis Ana Patricia Ramos ir Eduarda Lisboa.

Vyrų turnyre į pagrindines varžybas prasibrauti nepavyko Patrikui Stankevičiui ir Audriui Knašui. Jie antrajame kvalifikacijos rate 0-2 (16:21, 16:21) nusileido australams Markui Nicolaidis ir Izacui Carracheriui.

Lietuvos tinklininkams galutinėje įskaitoje teko tenkintis 17-a vieta ir 400 pasaulio reitingo taškų.

Bendrą turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img