2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Privalai perskaityti

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ Estijoje. Geriausiu bandymu diską numetęs 68 m 82 cm, Alekna aplenkė tituluotus varžovus – pasaulio bei olimpinį čempioną švedą Danielį Stahlį ir planetos vicečempioną slovėną Kristjaną Čehą.

Nors varžybos M. Aleknai prasidėjo nesėkmingai – pirmuoju bandymu diskas skriejo į apsauginį tinklą, o antruoju – už sektoriaus ribų, trečiuoju bandymu jis pasiekė 57 m 91 cm rezultatą, kuris leido patekti į aštuntuką ir gauti papildomus tris metimus. Ketvirtojo metimo rezultatas buvo 64 m 72 cm, o penktojo – 68 m 82 cm, kas ir užtikrino Aleknai pergalę. Paskutinio metimo jis atsisakė, nes jau buvo užsitikrinęs nugalėtojo titulą.

Antroje vietoje liko Kristjan Čehas su 68 m 60 cm rezultatu, o trečiąją vietą užėmė australas Mattas Denny (67 m 99 cm). Danielis Stahlis su 66 m 69 cm rezultatu liko ketvirtas. Iš viso disko metimo varžybose dalyvavo 11 sportininkų.

Be M. Aleknos, varžybose dalyvavo ir kiti lietuviai. Kristupas Seikauskas 60 m bėgime užėmė penktą vietą (6,91 sek.), o Tomas Vasiliauskas kūjį numetė 68,23 m ir buvo aštuntas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img