2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Hexagone MMA’17 Jau šį Sekmadienį

Privalai perskaityti

Hexagone MMA’17 renginys žada užkurti įspūdingą kovų vakarą birželio 2 d., sekmadienį, legendinėje Paryžiaus Zenith arenoje. Šis ilgai lauktas renginys sukvies geriausius kovotojus iš viso pasaulio, kurie pademonstruos savo meistriškumą ir ištvermę ringe, siekdami pergalės.

Pagrindinėje vakaro kovoje Prancūzijos MMA veteranas Greg MMA stos į dvikovą su Serbijos galiūnu Zovak, super kovoje 90 kg kategorijoje. Tai bus įnirtinga kova tarp dviejų patyrusių kovotojų.

Taip pat žiūrovų laukia kova, kurioje Belgijos atstovas Kadimagomedov gins savo titulą prieš Brazilijos kovotoją Paiva.

Pusvidutinio svorio kategorijoje susidurs Prancūzijos atstovai Camara ir Carkiel, o taip pat kitoje pusvidutinio svorio dvikovoje matysime Norbou prieš Marcunnie. Lengvo svorio kategorijoje Bivol susikaus su Rouziq, o Khatiev susigrums su Hamou svorio kategorijoje iki 61 kg.

Hexagone MMA’17 bus tiesiogiai transliuojamas platformoje www.fightplus.eu. Tai bus nepamirštama naktis kovų mėgėjams, kupina adrenalino ir aukščiausio lygio kovų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img