2024/06/25 - Antradienis
No menu items!

11-asis Lietuvos bėgimo taurės etapas: „Bėgam už Marijampolę 2024“

Privalai perskaityti

Sekmadienį Marijampolėje įvyko 11-asis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas „Bėgam už Marijampolę 2024“. Šis tradicinis renginys pritraukė tiek mėgėjus, tiek profesionalius bėgikus, kurie mėgavosi miesto parkais ir vaizdais.

„Džiaugiamės, kad šis bėgimas kasmet auga ir į jį atvyksta ne tik mėgėjai, bet ir profesionalai. Sunku įsivaizduoti, kad Marijampolės sporto savaitė būtų be šio finalinio renginio. Smagu, kad tiek miestiečiai, tiek miesto svečiai bėgdami galėjo pasigrožėti Marijampolės parkais bei vaizdais. Tai buvo tikra sporto šventė“, – sakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Šiame bėgime triumfavo Andrius Jakševičius iš „Vegan Runners“ komandos, kuris prieš dieną laimėjo pusmaratonį Vilniuje. Marijampolėje jis įveikė pusmaratonio distanciją per 1 val. 12 min. 12,2 sek., aplenkdamas artimiausią varžovą daugiau nei penkiomis minutėmis. Antras finišavo Simas Stasiukaitis iš „Bėgimo klubo“, o trečias – Žydrūnas Stelmokas iš „Vėtros“.

„Norint greitai bėgti reikia atsakingai treniruotis ir sveikai maitintis. Mano technika nėra gera, todėl dirbu, kad ją pagerinčiau. Visiems norintiems pradėti bėgioti ilgesnius atstumus patarčiau tiesiog pradėti, protingai didinant nubėgamą atstumą“, – sakė A. Jakševičius.

Tarp moterų greičiausia buvo Ieva Rezajeva iš „Šešios trim“, distanciją įveikusi per 1 val. 30 min. 19 sek. Antrąją vietą užėmė Rima Stankevičė iš „Origami runners“, o trečiąją – Eglė Zablockytė iš „Lukas“.

„Treniruojuosi penkis-šešis kartus per savaitę ir taip po truputį ateina rezultatai. Marijampolėje man patiko visa šventė, ypač vaikų bėgimai su daug pramogų. Galbūt vienintelis dalykas, kurį pasiūlyčiau organizatoriams, tai padaryti tikslius 5, 10 ir pusmaratonio atstumus“, – sakė I. Rezajeva.

10 km distancijoje nugalėtojais tapo Antanas Žukauskas ir Laura Vaitkevičienė. 5 km nuotolyje greičiausi buvo Danielis Bendaravičius ir Virginija Višinskienė.

Bėgimo organizatorius Darius Kemeraitis pažadėjo, kad šis bėgimo renginys Marijampolėje tęsis ir ateityje, ir pakvietė visus apsilankyti šiemet atidarytame Marijampolės sporto istorijos muziejuje.

Bendroje LBT įskaitoje pirmauja Paulius Stankevičius ir Rima Stankevičė, o klubų įskaitoje pirmoje vietoje yra „Origami runners“. Kitas, 12-asis etapas, vyks birželio 8 dieną Šiauliuose, kartu su „Olimpinės dienos“ renginiais.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img