2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

„Hyrox“ varžybose Gdanske – lietuviai ant prizininkų pakylos

Privalai perskaityti

„Tikrai nesitikėjau lipti ant prizininkų pakylos, nes ir rezultatu nebuvau itin patenkintas, – nusijuokė Audrys Antončikas, Gdanske vykusiose „Hyrox“ varžybose užėmęs trečią vietą tarp 55-59 metų amžiaus vyrų. – Reikia daugiau treniruočių ir būsiu pasirengęs gerinti trasos įveikimo laiką“.

Jonavoje gyvenantis A. Antončikas 8 kilometrų trasą, kurioje teko demonstruoti ištvermę, jėgą ir charakterį net aštuoniose stotelėse, įveikė per 1 val. 27 min. ir 20 sek. Greitesnis buvo tik britas Timas Blissas (1 val. 21 min. ir 21 sek.) ir lenkas Andžejus Jachowskis (1 val. 21 min. ir 47 sek.)

„Aktyviau sportuoti pradėjau būdamas 50-ies, – nusišypsojo „Military Fit“ studijoje pas trenerį Modestą Kungį dabar sportuojantis A. Antončikas. – Pamenu, tada pradėjau bėgioti… Įveikiau apie 10 maratonų ir pradėjau lankyti grupines treniruotes“.

Atletiškasis Audrys net nebandė slėpti, kad jau galvoja apie kitą „Hyrox“ etapą, kuris vyks rudenį Poznanėje.

„Hyrox“ priverčia išnaudoti visas savo jėgas – po sunkių pratimų ir bėgasi ne taip lengvai, – nusišypsojo A. Antončikas. – Mėgstamiausia mano rungtis? Nežinau! Trasoje visos atrodo baisios, kyla mintys „O kam man to reikėjo?“, tačiau finišavus tik moji ranka ir džiaugiesi, kad viskas gerai – euforija“.

Per plauką nuo prizininkų pakylos amžiaus grupėje „40-44“ liko „OCR Vilnius Team“ bei „CrossFit Vilnius“ įkūrėjas Ruslanas Šulcas.

„Ne per plauką, o per žioplumą“, – besijuokdamas patikslino atletas.

Trasą vilnietis įveikė per 1 val. 6 min. ir 15 sek., tačiau gavo 5 minučių baudą už praleistą vieną bėgimo ratą.

„Gera pamoka, – šypsojosi R. Šulcas. – Tai buvo mano antras startas, pagerinau savo rezultatą beveik 12 minučių, tačiau specialiai varžyboms nesirengiau. Rezultatu esu patenkintas. Tačiau jau spirgu ir galvoju apie kitas varžybas. Tikiu, kad prieš Poznanės etapą tikrai pasistengsiu ir specialiai rengsiuosi startui“.

Vyrų virš 40-ies estafetėse triumfavo šiauliečiai Gintas Stulpinas, Mindaugas Rupšys, Mindaugas Butkus ir Ramūnas Dobrovolskis (1 val. 3 min. ir 6 sek.).

Moterų amžiaus grupėje iki 40-ies estafetėse trečią vietą užėmė Viltė Šokaitytė, Justė Paužaitė, Rūta Šokaitienė ir Roberta Zaborskytė (1 val. 14 min. ir 32 sek.), mišrių komandų estafetėje amžiaus grupėje virš 40-ies antrą vietą užėmė Mantas Pocevičius, Milda Budrikienė, Jurgina Jankauskienė ir Arminas Balnis (1 val. 16 min. ir 29 sek.).

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img