2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Įspūdinga Mykolo Aleknos pergalė „Deimantinės lygos“ etape Osle

Privalai perskaityti

Sekmadienį Osle, Norvegijoje, surengtame šeštajame šio sezono lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ etape dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo pasaulio disko metimo rekordininkas Mykolas Alekna. Šio etapo metu M. Alekna ne tik laimėjo pirmąją vietą, bet ir pasiekė naują etapo rekordą.

Geriausias M. Aleknos bandymas buvo antrasis, kurio metu jis diską nusviedė net 70 metrų ir 91 centimetrą. Šis rezultatas pagerino ankstesnį rekordą, kurį 2007 metais taip pat Osle buvo pasiekęs jo tėvas, garsusis disko metikas Virgilijus Alekna, su rezultatu 70 metrų ir 51 centimetras.

Mykolas Alekna pademonstravo puikią formą nuo pat pradžių. Pirmuoju metimu jis pasiekė 64 metrus ir 98 centimetrus, ketvirtuoju – 65 metrus ir 14 centimetrų. Trečiasis bandymas buvo nesėkmingas, o penktojo ir šeštojo metimų atletas nusprendė atsisakyti. Ši pergalė Mykolui Aleknai atnešė 8 „Deimantinės lygos“ įskaitinius taškus ir 10 tūkstančių JAV dolerių premiją. Tai buvo antrasis iš eilės jo laimėtas „Deimantinės lygos“ etapas.

Antrąją vietą šiose varžybose užėmė australas Matthew Denny, pasiekęs 67 metrus ir 61 centimetrą. Trečiąją vietą iškovojo pasaulio ir olimpinis čempionas švedas Danielis Stahlis, kurio geriausias rezultatas buvo 66 metrai ir 80 centimetrų.

Kitas lietuvis, Andrius Gudžius, šįkart liko septintoje vietoje. Jo geriausias rezultatas – 63 metrai ir 65 centimetrai, kurį jis pasiekė pirmuoju metimu. Vėliau du jo metimai buvo neįskaityti, o likusių bandymų lietuvis atsisakė.

Penktą vietą užėmė pasaulio vicečempionas slovėnas Kristjanas Čehas, kurio geriausias rezultatas buvo 65 metrai ir 12 centimetrų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img