2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Rinktinės sudėtį pristatęs E. Jankauskas – apie netektis, ankstyvą sezonų pabaigą ir laukiantį varžovą

Privalai perskaityti

Lietuvos rinktinės treneris pristatė sudėtį, su kuria jau kitą savaitę pradės pasirengimą šių metų Baltijos taurės turnyrui.

Primename, kad birželio 8 dieną lietuviai turnyro pusfinalyje Liepojoje susitiks su Latvijos futbolininkais. Mačas startuos 16 valandą, o Lietuvos rinktinės sirgaliai „Vyčio tribūna“ kviečia lietuvius vykti į Latviją ir ten garsiai palaikyti mūsų futbolininkus. Daugiau informacijos apie išvyką skaityti kviečiame paspaudus čia.

Kitame pusfinalyje tą pačią dieną Taline susitiks Estijos ir Farerų Salų komandos.

Tuo tarpu antrosios Lietuvos rinktinės rungtynės, nepaisant to, su kuriuo varžovu ir dėl kurios vietos bus žaidžiamos, vyks birželio 11 dieną, antradienį, nuo 19 valandos Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Bilietus į šį mačą įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Rinktinės sudėtyje šįkart – ne vienas nuostolis, tačiau treneris to nesureikšmino ir teigė, kad tai bus geras šansas save parodyti ir kitiems futbolininkams.

„Sakyčiau, kad netekome komandos lyderių, kaip Gvidas Gineitis, Edgaras Utkus, taip pat Emilijus Zubas gavo labai rimtą traumą ir ilgam iškrito, nebus ir Vykinto Slivkos.

Senesnės traumos neleido pakviesti Deivido Šešplaukio ar Eligijaus Jankausko. Iš kitos pusės, tai atvėrė galimybes kitiems žaidėjams, kurie užsirekomendavo sezono metu. Didėja konkurencija, didėja išplėstinis tas sąrašas, tad atsiranda jiems galimybė pasirodyti Baltijos taurės turnyre“, – kalbėjo E. Jankauskas.

Rinktinėje – du naujokai. Tai yra TOPsport A lygoje gerą sezoną žaidžiantis Valdas Paulauskas bei Italijoje tobulėjantis jaunasis Ernestas Gudelevičius.

„Jie yra čia dėl to, kad yra verti būti. Ernestas treniruojasi su „Fiorentina“ klubo pirma komanda, kuri žaidė Europos Konferencijų lygos finale. Paskutines rungtynes jis žaidė ne taip ir seniai, prieš 10 dienų, tad jis yra žaidybiniame režime.

Jo potencialą jau matėme ir U19 dvikovoje su prancūzais. Nežiūrint į tai, kad jam 19 metų, manau, kad jis yra pasirengęs ir vyrų futbolui“, – mintimis dalinosi treneris.

Tuo tarpu kai kurie žaidėjai savo sezonus jau baigė prieš kelias savaites ir dirba individualiai arba su rinktinės treneriais. E. Jankausko teigimu, tokia situacija nėra tobula, tačiau prie jos reikia prisitaikyti.

„Šitas vasaros langas yra pats sudėtingiausias, nes Europoje žaidžiantys žaidėjai jau baigė sezonus prieš porą mėnesių. Pavyzdžiui, Fedoras Černychas Indijoje baigė prieš 8 savaites, Arvydas Novikovas Turkijoje – prieš tris. Be abejo, kad yra klausimų ir nerimą keliančių situacijų, bet taip jau yra. Tie patys latviai turi netekčių, taip jau yra“, – pasakojo strategas.

Pirmasis lietuvių varžovas – pusfinalyje laukiantys latviai. FIFA reitinge rinktinės žygiuoja greta viena kitos, tad trenerio teigimu bus svarbu tai, kaip ekipoms seksis kompensuoti turimas netektis.

„Manau, kad esame maždaug to pačio pajėgumo komandos, latviai savo stovykloje taip pat turi keletą svarbių netekčių. Žinoma, visos komandos turi panašių bėdų, vienaip ar kitaip jas reikia spręsti.

Čia jau kam pavyks geriau pakeisti traumuotus žaidėjus, kam pavyks geriau susitvarkyti, tie ir turės daugiau šansų“, – apie laukiančius varžovus pasakojo Lietuvos rinktinės strategas.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img