2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvos triatlono taurės sezonas prasidėjo Kaišiadoryse: triumfavo Marijus Butrimavičius ir Gabrielė Garbauskaitė

Privalai perskaityti

Sekmadienį Lietuvos kultūros sostinėje – Kaišiadoryse – startavo Lietuvos triatlono taurės (LTT) sezonas, kurio pirmame etape dalyvavo keli šimtai sportininkų.

Olimpinėje distancijoje triumfavo LTT čempiono titulą ginantis Marijus Butrimavičius iš Trakų triatlono būrelio. Jo rezultatas buvo 2 val. 5 min. 49,8 sek. Nedaug nuo jo atsiliko Gediminas Pajėda (BTT, 2:07.15,1), o trečias finišavo Tomas Burbulis (Trakų triatlono būrelis, 2:11.25,7).

„Kai laimi, tai viskas puiku ir gražu. Buvo įdomu plaukti be hidrokostiumo, nes pasaulio čempionate taip pat startavau be jo. Sezono pradžioje tai yra iššūkis, nes baseine praleidžiu mažai laiko, o bendras fizinis pasirengimas man būna ant slidžių. Tikėjausi gerai pravažiuoti dviračiu ir tas pavyko tikrai neblogai. Gaila, kad pamečiau gertuvę, todėl vietoj elektrolitų teko gerti vandenį. Bėgimo pradžia buvo sunkoka, nes reikėjo suvartoti energinį gelį, jautėsi karštis, bet pavėsis labai pagelbėjo. Apskritai labai nepersistengiau, varžovai per daug nespaudė“, – pasakojo M. Butrimavičius.

Tarp moterų greičiausia buvo Gabrielė Garbauskaitė („Neko“) su rezultatu 2 val. 26 min. 46,8 sek. Antrą vietą užėmė Ula Giniotytė (2:31.51,9), o trečia finišavo Monika Šaltenytė (2:32.12,8).

„Tai buvo pirmas olimpinės distancijos triatlonas šiame sezone, todėl norėjosi tinkamai paskirstyti jėgas, bet tuo pačiu padaryti taip, kad nereikėtų vėliau gailėtis dėl to, kas buvo prarasta. Manau, kad pavyko pasirodyti gerai, ypač dviračių rungtyje. Man labai patiko Kaišiadorių trasa ir visas renginys“, – sakė G. Garbauskaitė, besiruošianti Europos vidutinio nuotolio triatlono čempionatui.

Olimpinę distanciją sudaro 1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas.

Perpus trumpesnės sprinto distancijos varžybose nugalėtojais tapo Jonas Beleška (1:03.10) ir Unė Narkūnaitė (1:10.45). „Tri-Fun“ rungtyje greičiausi buvo Jonas Saulius Jonaitis (24.24,1) ir Liepa Tamutytė (31.31,1). Vaikų triatlono varžybose nugalėtojais tapo Adas Dobilas ir Liucija Venckūnaitė, o patys jauniausi dalyviai nuotaikingai sudalyvavo „Splash&Run” rungtyje.

Iš viso Lietuvos triatlono taurės sezoną sudarys penki etapai. Antrasis iš jų vyks birželio 30 dieną Trakuose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img