2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Paskutinė „Hellas Rally Raid“ diena: trumpos distancijos, bet daug iššūkių

Privalai perskaityti

Paskutinė „Hellas Rally Raid“ diena buvo trumpa, vos 60 kilometrų, tačiau daugelis dalyvių patyrė įvairių incidentų. Nuo pirmosios dienos sportininkai kalbėjo apie tai, kad trasos yra slidžios, pavojingos ir sudėtingos – organizatoriai pasistengė, kad taip būtų iki pat finišo.

„Paskutinė ralio diena buvo trumpa, bet labai sudėtinga. Organizatorius buvo paruošęs kelis apgaulingus navigacijos taškus, bet pavyko nepasiklysti ir sėkmingai juos įveikti. Viso per savaitę keturračių įskaitoje laimėjau keturias dienas ir likau antras. Ralis buvo geras, labai sudėtingas tiek technikai, tiek vairuotojams. Savaitė išsekino fiziškai. Džiaugiuosi, kad su navigacija pavyko tvarkytis labai gerai“, – sakė Gaetanas Martinezas, džiaugdamasis dar vienu podiumu.

Antanas Kanopkinas taip pat neslėpė džiaugsmo sėkmingai pasiekus finišą ir sakė, kad varžybos buvo sunkios: „Septynios dienos tikrai išsekino – šiandien jau jautėsi nuovargis, bet pavyko su juo susitvarkyti. Kiti dalyviai šiandien patyrė nemažai avarijų ir tai, turbūt, nuovargio pasekmė. Džiaugiuosi pasiekęs finišą. Dabar reikia kelių dienų atsigauti ir ruoštis kitam startui.“

Pagal preliminarius rezultatus G. Martinezas užėmė antrąją vietą, o A. Kanopkinas trečią keturračių įskaitoje. Artimiausias komandos startas laukia Lenkijoje, „Rally Breslau“, kuris vyks birželio 23-29 dienomis. Šis ralis pasižymi itin sudėtinga navigacija ir dulkėtomis trasomis.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img