2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Europos U19 čempionate varžėsi 12 Lietuvos irkluotojų

Privalai perskaityti

Savaitgalį Krušvicoje (Lenkija) vyko Europos jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 12 jaunųjų sportininkų, varžybose sudarę 6 įgulas. Lietuvių kraitis pirmenybėse – vienas A ir keturi B finalai.

Vienintelė A finale plaukė Gabija Stankevičiūtė. Merginų vienviečių valčių klasės varžybas (JW1x) ji pradėjo atrankoje užimdama ketvirtą vietą, paguodoje finišavo antra, o A finale buvo šešta.

Galutinėje čempionato įskaitoje 7-ąsias vietas iškovojo B finalus laimėję Mykolas Montvila (JM1x) ir vaikinų porinės keturvietės įgula (JM4x). Mykolas atrankos plaukime finišavo trečias, o paguodos lenktynėse buvo greičiausias. Tuo metu Domantas Janickas, Vilius Juška, Geraldas Gavrilovas ir Julius Krasauskas atrankoje nusileido tik lenkų ketvertukui, o paguodos plaukime į priekį praleido dvi įgulas – nuo A finalo lietuvių kvetvertuką skyrė vos 0,03 sek.

Pavienę dvivietę valtį irkluojantys Arnas Andriušaitis ir Alberto Fontani (JM2-) Europos čempionatą pradėjo ketvirtąja vieta atrankoje ir penktąja paguodoje, o B finale jie finišavo antri ir galutinėje rikiuotėje užėmė 8-ą vietą.

B finale varžėsi ir vaikinų porinės dvivietės įgula – Ivar Liepis ir Motiejus Valčiukas (JM2x) atrankoje finišavo penkti, o užimdami trečią vietą paguodos plaukime pateko į pusfinalį. Tiesa, tiek jame, tiek B finale buvo šešti ir galutinėje rikiuotėje užėmė 12-ą vietą.

Po pirmos dienos varžybos baigėse Deivilei Binkytei ir Jolantai Sinkevičiūtei (JW2x), kurios ir atrankos, ir paguodos plaukimuose buvo ketvirtos.

lif.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img