2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Panevėžyje – pajėgiausių šalies badmintonininkų pasirodymai

Privalai perskaityti

„Svarbiausia – gerai sužaisti, – šypsojosi badmintonininkė Samanta Golubickaitė prieš didžiausią Lietuvoje tarptautinį turnyrą „RSL Lithuanian International 2024“. – Esu tobulėjimo procese, todėl laukiu starto, nes noriu toliau tobulėti, parodyti visiems mane palaikantiems, kaip žaidžiu ir tiesiog žaisti badmintoną. Žinoma, norisi ir laimėti, bet jeigu mėgausiuosi tuo, ką darau, viskas ateis“.

Birželio 6-9 d. Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyksiančiame badmintono turnyre dėl pasaulio reitingo taškų varžysis sportininkai iš 39 valstybių.

„Iš savęs tikiuosi daugiau atsipalaidavimo ir mėgavimosi žaidimu, – neslėpė Kęstučio Navicko badmintono akademijos sportininkė, pirmajame vienetų atkrintamųjų varžybų rate susitiksianti su Indijos atstove Prashansa Bonam.

Šiais metais turnyre varžysis visi pajėgiausia Lietuvos badmintonininkai. Žiūrovai galės mėgautis ir Viltės Paulauskaitės, Jogailės Kelečiūtės, Edgaro Slušnio, Aivaro Kvedarausko, Danieliaus Beržanskio bei jaunojo Lietuvos talento, šalies čempiono Domo Pakšio žaidimu.

Birželio 6 dieną prasidės sportininkų kvalifikacinės varžybos, kuriose paaiškės kelialapių į atkrintamąsias laimėtojai, pusfinaliai ir finalai vyks sekmadienį (birželio 9 d.). Turnyro organizatoriai primena, kad įėjimas žiūrovams nemokamas.

„Panašiuose turnyruose turiu nemažai patirties, todėl puikiai žinau, kad žaidžiant tokiame lygyje neužtenka treniruotis kartą per dieną, – apie pasirengimą turnyrui kalbėjo S. Golubickaitė. – Fizinis krūvis tikrai nemažas, visada treniruojuosi dukart per dieną, bet artėjant varžyboms krūvis šiek tiek pamažinamas, kad kūnas nebūtų pervargęs. O psichologiškai svarbu galvoti, ką padarei dėl savęs – jeigu žinau, kad nuo iš savo pusės padariau viską, atsakingai ir disciplinuotai treniravausi, nepraleidau treniruočių, tobulinau savo silpnąsias puses, esu pasirengusi varžyboms ir neturiu dėl ko nerimauti“.

Prieš turnyrą kalbintas Rokas Lesinskas, besivaržysiantis vyrų ir mišrių dvejetų varžybose, priminė, kad „RSL Lithuanian International 2024“ jam taps pirmuoju suaugusiųjų tarptautiniu turnyru.

„Todėl man svarbiausia pasisemti kuo daugiau patirties, – šypsojosi jaunasis badmintonininkas. – Noriu pasirodyti kuo geriau. Užduotis labai paprasta – pasimėgauti savo žaidimu“.

Mišrių dvejetų varžybų atkrintamąsias R. Lesinskas su V. Paulauskaite pradės su turnyro reitinge pirmąją poziciją užimančia airių pora – Joshua Magee ir Moya Ryan.

„Manau, kad tai bus didelis iššūkis, bet esame gerai nusiteikę“, – dar kartą nusišypsojo Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinis.

„RSL Lithuanian International“ turnyras jau ketvirtą kartą vyks Panevėžyje – šiais metais dalyvauti varžybose užsiregistravo 315 sportininkų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img