2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Vytautas Šatas Europos čempionate – ketvirtas

Privalai perskaityti

Gegužės 31 – birželio 2 dienomis Veronoje (Italija) surengtame Europos BMX lenktynių čempionate Vytautas Šatas (Šiaulių SC „Dubysa“/BMX akademija) iškovojo ketvirtą vietą. Jis 14-mečių vaikinų grupėje pranoko net 112 varžovų.

Nugalėjo šveicaras Jules Kasper. Antras buvo belgas Ryu Demuyser, o trečias – britas James Clitheroe. Finale, kuris vyko per stiprų lietų, dar dalyvavo po du Prancūzijos ir Italijos dviratininkus.

V. Šatas kvalifikacijos važiavimuose buvo pirmas, antras ir trečias, aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje – pirmas, o pusfinalyje – ketvirtas.

Šioje grupėje lenktyniavo 116 dviratininkų iš 20 šalių.

15-mečių merginų grupėje (45 dalyvės) Aja Mikulevič užėmė 24-ą, jaunių grupėje (80 dalyvių) Mikas Jankus buvo 54-as, o jaunimo grupėje (62 dalyviai) Augustas Baškys liko 59-as.

Kaip jau skelbėme, 8 metų berniukų grupėje (43 dalyviai) Jokūbas Jankauskas iškovojo trečią vietą, o 10 metų berniukų grupėje (96 dalyviai) Hubertas Gascevičius buvo 67-as.

Čempionate dalyvavo 2054 dviratininkai iš 25 šalių.

Kitas Europos BMX lenktynių čempionatas vyks 2025 m. liepos 10-13 d. Valmieroje (Latvija).

Informaciją parengė Tomas Gaubys (LDSF)

Foto: Massimo Fulgenzi/Sprint Cycling Agency

LDF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img