2024/06/25 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos Respublikos Seime pagerbtos Lietuvos rungtynių šokių šokėjos, pasiekusios aukštus sportinius rezultatus Japonijoje

Privalai perskaityti

2024 m. birželio 5 d., – Lietuvos Respublikos Seimo vicepirmininkas Jonas Jarutis susitiko ir pagerbė Lietuvos rungtynių šokių sportininkes pasiekusias išskirtinius rezultatus pasaulio čempionate Japonijoje.

Pirmą kartą Lietuvos sportininkės dalyvavusios rungtynių šokių pasaulio čempionate, pelnė aukščiausius apdovanojimus ir atkreipė pasaulio dėmesį į Lietuvos šokio talentes. Šių sportininkių nuopelnai ne tik džiugina mūsų šalies žmones, bet ir garsina Lietuvos vardą pasaulyje.

„Esame labai dėkingi ir didžiuojamės mūsų sportininkėms, kurios savo sunkiu darbu ir atsidavimu pasiekė tokių aukštumų. Jų laimėjimai ne tik įkvepia jaunąją kartą, bet ir skatina siekti dar didesnių tikslų“, – pagerbimo ceremonijos metu sakė Seimo vicepirmininkas Jonas Jarutis.

Sportininkės ir jų trenerės buvo apdovanotos padėkos raštais už aukštus sportinius pasiekimus ir atminimo dovanomis.

„Japonijoje patirtos emocijos ir laimėjimai mums yra didžiulis stimulas toliau tobulėti ir siekti dar aukštesnių rezultatų. Labai džiaugiamės, kad mūsų pastangos yra įvertinamos ir Lietuvoje. Tai mums yra labai svarbu“, – sakė Lietuvos rungtynių šokių federacijos vadovė Jelena Pulkauninkė.

Liepos 6–7 dienomis šokėjos planuoja dalyvauti Europos rungtynių šokių čempionate Vokietijoje, kuriame ne tik sieks praturtinti savo patirtį ir reprezentuoti Lietuvą pasauliniu mastu, bet ir kovoti dėl aukščiausios prabos medalių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img